صفر تا صد شستشوی کفپوش منازل

شستشوی کفپوش منازل - الو قالیشویی

شستشوی کفپوش منازل


آشنایی با شیوه‌های شستشوی کفپوش در منزل

یکی از مهم‌ترین کارهای نظافتی در منزل یا محل کار تمیز کردن کفپوش است. شستشو و براق کردن کفپوش‌های چوبی در جلوه‌ی محیط تاثیر زیادی دارد. اما مسئله‌ی اصلی این است که شیوه‌ی صحیح شستشوی کفپوش چگونه است؟ و بهتر است از چه شوینده‌ای برای تمیز کردن آن استفاده شود. در این مطلب قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم و بهترین شیوه‌ی شستشوی کفپوش منازل را به شما آموزش دهیم.

چرا شیوه‌ی شستشوی کفپوش اهمیت دارد؟

شاید تصور کنید اهمیت انتخاب بهترین شیوه برای شستشوی کفپوش منازل فقط در تمیزی و درخشان بودن آن است. اما واقعیت این است شیوه‌ای که برای شستشو انتخاب می‌شود در ماندگاری آن اهمیت زیادی دارد. زیرا انتخاب روش نامناسب و خیس کردن بیش از حد کفپوش‌های چوبی باعث خراب شدن آن می‌شود.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

مراحل شستشوی کفپوش منازل

برای اینکه لکه‌های روی کفپوش تمیز شود و در عین حال رنگ آن تغییر نکند، بهتر است مراحل زیر را برای تمیز کردن رعایت کنید.

جارو کشیدن روی کفپوش

قبل از هر کاری لازم است گرد و غباری که روی کفپوش نشسته را تمیز کنید. فقط دقت داشته باشید که برس‌های جارو برقی روی کفپوش خط می‌اندازد، پس بهتر است از لوله‌ی خرطومی جارو برقی برای تمیز کردن کفپوش استفاده کنید. جاروهای دستی هم برای تمیز کردن سطح کفپوش بسیار مناسب است.

تمیز کردن لکه‌های روی کفپوش

کسانی که فرزند خردسال دارند بارها و بارها با کثیف شدن کفپوش با مواد غذایی یا آبمیوه روبرو شده‌اند. برای این که کله‌ها را پاک کنید می‌توانید یک دستمال نرم و نخی را با آب مرطوب کنید و روی لکه بکشید. همچنین اسپری کردن سرکه سفید روی لکه می‌تواند به خوبی آن را پاک کند.
اما این نکته را به خاطر داشته باشید، درصورتی‌که می‌خواهید از تی و سطل آب برای شستشوی کفپوش منازل استفاده کنید، بهتر است خیلی سریع کفپوش چوبی را با یک حوله‌ی بزرگ یا تی خشک کنید. زیرا خیس ماندن آن باعث می‌شود کفپوش باد کند و ظاهر آن خراب شود.

شستشوی کفپوش منازل - الو قالیشویی

شستشوی کفپوش منازل

هر چند وقت یک بار لازم است کفپوش منازل را تمیز کنیم؟

هیچ زمان بندی خاصی برای شستشوی کفپوش منازل وجود ندارد و هر وقت متوجه شدید که گرد و خاک زیادی روی کفپوش نشسته می‌توانید کارهای لازم برای تمیز کردن آن را انجام دهید. اما توصیه می‌کنیم حتماً حداقل هر هفته یک بار کفپوش‌ها را تمیز کنید تا لکه‌ها قدیمی نشوند. چون در این صورت پاک کردن آن سخت‌تر می‌شود.
قالیشوئی شهاب کادری حرفه‌ای و مجرب دارد که انواع خدمات شستشوی فرش و تابلو فرش، خشکشوئی مبلمان و رفوکاری فرش را انجام می‌دهند. این قالیشوئی به زمان بندی ارائه شده به مشتری متعهد است و سفارشات را در زمان معین شده به آن‌ها تحویل می‌دهد.
همچنین کسانی که می‌خواهند برای دریافت خدمات از تخفیف بهره‌مند شوند، بهتر است بدانند با ثبت آنلاین سفارشات می‌توانند ۱۰ درصد تخفیف بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *