قالیشویی در امیر بهادر

مجموعه بزرگ الو قالیشویی در مناطق مختلف تهران اقدام به گسترش شعبه های مختلفی از جمله قالیشویی در امیر بهادر نموده است. این قالیشویی از بزرگترین و مجهز ترین قالیشویی ها در شهر بزرگ تهران می باشد. در این مجموعه کلیه فرش های دستبافت و ماشینی با دستگاه های مکانیزه و مدرن شستشو می شوند. چنانچه ساکن محله امیر بهادر هستید می توانید از کلیه خدمات قالیشویی امیر بهادر در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید. کافی است با شماره تلفن های اعلام شده تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید و همچنین با ثبت سفارش آنلاین نیز می توانید از تخفیف ویژه سفارش اینترنتی نیز برخوردار گردید. الو قالیشویی توانسته است در طی سالها فعالیت خود به اعتماد مشتریان خود به خوبی پاسخ دهد و کسب رضایت مشتریان از مهمترین اهداف این مجموعه معتبر می باشد. الو قالیشویی تنها یک قالیشویی ساده نیست. شما می توانید هر خدمتی مربوط به فرش را از جمع آوری آن در منزل تا شستشوی کامل و ترمیم و رفوی آن را نیز در این مجموعه بزرگ برخوردار شوید.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۵۵۷۹۷۸۴۷
۵۵۷۹۷۸۵۰

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

قالیشویی در امیر بهادر چه خدماتی ارائه می دهد؟

حال باید ببینیم قالیشویی در امیر بهادر چه خدماتی ارائه می دهد که آن را نسبت به سایر قالیشویی ها ممتاز نموده است؟ این قالیشویی با بهره گیری از کادر و پرسنل آموزش دیده و مجرب توانسته است تمام فرش های دستبافت از جمله فرش های ابریشمی و غیر ابریشمی را به گونه ای شستشو دهد که کمترین آسیبی به بافت و رنگ آن وارد نشود. همچنین چنانچه فرش دچار پارگی و سوختگی شده باشد با بررسی دقیق مورد ترمیم و رفو قرار گرفته و مانند روز اول فرش های شما سالم می گردند. شستشوی کاملا اسلامی توسط قالیشویی در امیر بهادر باعث می شود خیال شما از بابت هرگونه کثیفی و آلودگی راحت باشد. چرا که علاوه بر اینکه  فرش ها توسط دستگاه مکانیزه مورد شستشو قرار می گیرند در مراحل آبگیری مجددا مورد بازنگری قرار می گیرد و در صورت لزوم دوباره مورد شستشو قرار می گیرد. در تمام مراحل شستشو سالم بودن فرش از نظر بافت و رنگ تحت بررسی قرار می گیرد و جزء  اولویت های این قالیشویی می باشد.

قالیشویی در امیر بهادر
قالیشویی در امیر بهادر

استفاده از مواد شوینده مناسب مطابق با هر فرش از دیگر مزیت های این قالیشویی تخصصی و مدرن است تا هیچ گونه آسیبی به رنگ فرش نگردد. فرش ها پس از طی مراحل شستشو به داخل دستگاه های استوانه ای آبگیری می روند تا آب موجود در فرش و ریشه های آن به خوبی گرفته شود و اثری از لکه های زرد پس از خشک شدن در آن باقی نماند. علاوه بر ارائه خدمات شستشوی فرش، خدمات دیگری نظیر شستشوی انواع مبل و خوشخواب نیز با بالاترین کیفیت در این مجموعه صورت می گیرد. دیگر لازم نیست برای شستن فرش های خود به قالیشویی های دور تر از محله خود تماس بگیرید و روز ها منتظر بمانید. کافی است با قالیشویی امیر بهادر تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن فرش های خود را شسته و خشک در کاور مخصوص دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *