قالیشویی در آذری

همه ما می دانیم که پیدا کردن یک قالیشویی ایده آل چقدر سخت است، اما الو قالیشویی با ایجاد شعبه های مختلف در سطح شهر تهران، از جمله  قالیشویی در آذری به همشهریان عزیز نوید یک قالیشویی ایده آل و معتبر را در نزدیک ترین محل می دهد. تضمین کیفیت شستشو و همچنین سالم بودن فرش از مهمترین ویژگی های قالیشویی آذری می باشد. کافی است که به سایت الو قالیشویی مراجعه نموده و در جریان کلیه خدمات و کیفیت کار این قالیشویی قرار بگیرید.  شستشوی کاملا اسلامی جهت کلیه فرش های دستبافت و ماشینی به صورت  مکانیزه صورت می گیرد.  امکان ثبت درخواست هم به صورت تلفنی و هم به صورت سفارش آنلاین امکان پذیر است، ضمن اینکه با  سفارش آنلاین، می توانید از تخفیف ویژه نیز برخوردار شوید.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۵۵۷۹۷۸۴۷
۵۵۷۹۷۸۵۰

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

قالیشویی در آذری نزدیک ترین شعبه ممتاز به شما

قالیشویی در آذری نزدیک ترین شعبه ممتاز به ساکنین محله آذری می باشد. دیگر لازم نیست برای پیدا کردن قالیشویی ممتاز از دورترین نقاط تهران این خدمات را بخواهید. کافی است با ثبت درخواست خود به صورت تلفنی و یا آنلاین از خدمات بسیار ویژه این قالیشویی برخوردار شوید. مهمترین ویژگی هایی که الو قالیشویی دارد، اختصاص مکان بسیار بزرگ و مجهز به دستگاه ها و تجهیزات می باشد. کلیه مراحل و خدمات از شستشوی فرش گرفته تا مرحله خشک شدن و بسته بندی به وسیله دستگاه های مکانیزه صورت می گیرد. اما چنانچه فرش های شما از نوع قدیمی و آسیب پذیر باشد نیز نگران نباشید. در قالیشویی آذری پرسنل متخصص و آموزش دیده  استخدام شده اند تا فرش شما از نظر بافت و رنگ بررسی نمایند و در صورت لزوم از روش های شستشو با دست و استفاده از مواد شوینده مناسب استفاده گردد.

قالیشویی در آذری
قالیشویی در آذری

در این قالیشویی فرش ها ابتدا به اندازه کافی خیس می شوند و سپس به وسیله دستگاه مکانیزه با استفاده از شوینده های مناسب برس کشیده می شوند و پارو می شوند. سپس در دستگاه های دیگری مورد شستشو و آبکشی قرار می گیرند و این روند تا اطمینان کامل از خارج شدن کف و مواد شوینده ادامه پیدا می کند. در مراحل بعدی وارد دستگاه های استوانه ای جهت آبگیری کامل قرار می گیرند و در انتها با دستگاه های خشک کننده و فن به صورت کامل خشک می شوند. فرش های خشک شده در کاور های مخصوص بسته بندی می شوند تا به منزل مشتریان عزیز تحویل داده شوند. شما علاوه بر خدمات شستشوی قالی، می توانید برای شستشوی مبلمان و خوشخواب نیز از قالیشویی در آذری نیز بهره بگیرید.

از دیگر خدمات این قالیشویی ترمیم و رفوی فرش هایی که آسیب هایی مانند پارگی، سوختگی و …دارند، از بین بردن لکه های کهنه و سر سخت که جلوه نازیبایی به فرش های شما داده اند با استفاده از حلال های مناسب، بدون اینکه به بافت فرش شما آسیبی برساند. کلیه خدمات این قالیشویی در سطح بالا و جهت کسب رضایت کامل مشتریان عزیز صورت می گیرد و تعرفه خدمات نیز بر طبق اتحادیه قالیشویی می باشد. پس از همین امروز برای شستن فرش های خود و دیگر موارد مربوط به آن، از الو قالیشویی خدمات بخواهید تا در اولین فرصت به درخواست شما رسیدگی نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *