قالیشویی در خانی آباد نو

شستن فرش در منزل از کارهای بسیار سختی می باشد که در اغلب موارد موجب آسیب رساندن به فرش نیز می شود. از این رو سپردن فرش به قالیشویی در خانی آباد نو نه تنها باعث می شود از انجام این کار سخت در منزل راحت شویم بلکه با شستشوی اصولی و درست، فرش های ما بدون هیچ گونه آسیبی به سرعت تمیز و شسته می شوند. از لحاظ اقتصادی نیز شستشوی فرش توسط قالیشویی های معتبر مانند الو قالیشویی بسیار به صرفه است. قالیشویی خانی آباد نو از بزرگترین قالیشویی ها در سطح شهر تهران می باشد. شما می توانید جهت شستشوی فرش ها، ترمیم و رفو و دیگر خدمات موردنیاز، فرش های ماشینی ودستبافت خود به صورت تلفنی و یا ثبت سفارش آنلاین اقدام فرمایید تا پرسنل کادر ما در کمترین زمان ممکن فرش های کثیف و آسیب دیده را تحویل گرفته و تمیز و سالم خدمت شما ارائه دهند. مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان عزیز با ارائه بهترین خدمات توسط تیم متخصص و مجرب الو قالیشویی با شعب مختلف در سطح شهر تهران، جزء اولویت های ماست.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۵۵۷۹۷۸۴۷
۵۵۷۹۷۸۵۰

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

چرا قالیشویی در خانی آباد نو را انتخاب می کنیم؟

اما چرا ساکنین منطقه خانی آباد نو الو قالیشویی را انتخاب می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این قالیشویی دارای کارخانه ای با وسعت بسیار بالا می باشد که امکان شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی را در کمترین زمان فراهم می کند. پرسنل کارآزموده و متخصص  قالیشویی در خانی آباد نو با استفاده از شوینده های مناسب، و ماشین آلات مکانیزه فرش های شما را به بهترین وجه شسته و سپس درون لوله های آبگیری قرار می دهند تا آب اضافه آن گرفته شود و در مرحله بعد فرش را کاملا خشک می نمایند.  شستشوی کاملا اسلامی همراه با نظارت بر سالم بودن فرش در طی مراحل شستشو از ویژگی های این قالیشویی معتبر است. شما می توانید فرش های دستبافت خود را که نیاز به شستشوی اصولی تری دارد را نیز با خیال راحت به قالی شویی خانی اباد نو بسپارید.

قالیشویی در خانی آباد نو
قالیشویی در خانی آباد نو

الو قالیشویی تنها کار شستشوی قالی انجام نمی دهد بلکه خدماتی فراتر از آن مانند ترمیم انواع آسیب دیدگی های فرش نظیر پارگی ، سوختگی و پوسیدگی تحت نظر کارشناسان و متخصصین فرش انجام می دهد و همچنین شستشوی انواع مبل و خوشخواب را بر عهده می گیرد.  دیگر لازم نیست برای شستن فرش های خود به مدت طولانی منتظر بمانید نزدیک ترین شعبه الو قالیشویی با عنوان قالیشویی در خانی آباد نو می باشد. شما می توانید جهت دریافت این خدمات به صورت تلفنی  و یا  اینترنتی سفارش خود را ثبت نمایید تا پرسنل ما در کمترین زمان ممکن فرش ها را از منزل شما جمع آوری نمایند و در اسرع وقت فرش ها را تمیز و خشک به صورت بسته بندی شده در کاور دریافت نمایید. این پرسنل از اپراتور دریافت سفارش گرفته تا مامور دریافت و تحویل فرش، تلاش خود را برای کسب رضایت و مشتری مداری به بهترین وجه انجام می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *