قالیشویی در یاخچی آباد

قالیشویی در یاخچی آباد


قالیشویی در یاخچی آباد

در حال حاضر قالیشویی های فراوانی در سطح شهر وجود دارند، اما تنها تعداد کمی از این قالیشویی ها از امکانات و پرسنل تخصصی برای شستشوی با کیفیت انواع فرش برخوردار هستند. قالیشویی در یاخچی آباد یکی از شعب الو قالیشویی از معتبر ترین و با سابقه ترین قالیشویی ها در شهر تهران می باشد. این قالیشویی با بهره مندی از مکان بزرگ و مجهز به دستگاه های شستشوی قالی و همچنین آبگیری و خشک کن، حرف اول را در بین انواع قالیشویی ها می زند. لذا چنانچه ساکن منطقه یاخچی آباد هستید می توانید کلیه خدمات مربوط به فرش را از شستشوی کامل آن گرفته تا خدمات مربوط به ترمیم و رفوی فرش را از قالیشویی یاخچی آباد بخواهید. برای این منظور شما می توانید با شماره تلفن های اعلام شده تماس حاصل نمایید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت این مجموعه ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن خدمات مربوطه را دریافت نمایید.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۵۵۷۹۷۸۴۷
۵۵۷۹۷۸۵۰

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات منحصر به فرد قالیشویی در یاخچی آباد

قالیشویی در یاخچی آباد خدمات منحصر به فردی را برای همشهریان عزیز در خصوص شستشوی انواع فرش های دستبافت پشمی و ابریشمی و همچنین فرش های ماشینی انجام می دهد. فرش های دستبافت از لحاظ ساختار بافت و نوع الیاف نیازمند شستشو با دقت بیشتری می باشند، به همین خاطر کارشناسان فرش قبل از مرحله شستشو فرش ها را با دقت مورد بررسی قرار می دهند و سپس مناسب ترین مواد شوینده و روش شستشو را انتخاب می نمایند تا فرش با بهترین کیفیت و کاملا اسلامی شستشو و سپس خشک گردد. پرسنل مجرب و آموزش دیده در این قالیشویی از مهمترین مشخصه های یک قالیشویی مدرن و پیشرفته است. همچنین از دیگر خدمات ارائه شده در الو قالیشویی می توان به ترمیم و تعمیر فرش اشاره نمود. فرش های شما چنانچه دچار آسیب هایی نظیر پارگی، سوختگی و کنده شدن ریشه شده باشد، در کمترین زمان ممکن تمام اشکالات موجود در آن رفع می شود و در نهایت فرش، کاملا سالم و تمیز تحویل داده می شود.

قالیشویی در یاخچی آباد
قالیشویی در یاخچی آباد

چنانچه فرش های شما از نظر رنگ دچار مشکل شده باشد ، در این مجموعه قالیشویی زیر نظر کارشناسان فرش مورد بررسی قرار گرفته و خدمات ترمیمی جهت برطرف کردن آن صورت می گیرد و فرش شما جلوه خود را دوباره باز می یابد. همچنین خدمات مربوط به از بین بردن انواع لکه های سرسخت و ثابت، بدون کوچکترین آسیب به بافت فرش نیز در الو قالیشویی صورت می گیرد. تعرفه کلیه خدمات با کیفیت بالا طبق اتحادیه قالیشویی محاسبه می گردد و هیچگونه وجه اضافی دریافت نخواهد. الو قالیشویی سال هاست که بر پایه اعتماد مشتریان مشغول به فعالیت می باشد و حفظ این اعتماد همچنان از اولویت های این قالیشویی می باشد. این قالیشویی با گسترش شعبات خود در سطح شهر از جمله قالیشویی در یاخچی آباد سعی نموده است سرعت خدمت رسانی را برای ساکنین مختلف تهران بزرگ افزایش دهد. شما می توانید ضمن سفارش تلفنی، با ثبت سفارش آنلاین از تخفیف ویژه در پرداخت خدمات قالیشویی نیز بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *