قالیشویی در محله خراسان تهران

شاید برای شما هم بارها پیش آمده است که فرش های خود را برای شستن به قالیشویی سپرده اید و پس از تحویل از نحوه شستشوی آن رضایت چندانی نداشته اید. ما به شما استفاده از خدمات قالیشویی در محله خراسان تهران را پیشنهاد می کنیم. این قالیشویی یکی از ده ها شعبه الو قالیشویی در سطح شهر تهران بزرگ می باشد. این قالیشویی با اختصاص کارخانه بزرگ و بسیار مجهز سعی نموده است کلیه قالی های شما اعم از دستبافت و ماشینی، ابریشم و گل ابریشم را با بهترین کیفیت توسط دستگاه های مکانیزه و اتومات شستشو و سپس خشک نماید.  همچنین دیگر لازم نیست برای شستشوی فرش های خود روز ها منتظر بمانید چرا که قالیشویی محله خراسان تهران تمامی این خدمات را در کمترین زمان ممکن به شما همشهریان عزیز ارائه می دهد. کافی است جهت ارائه درخواست خود با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید و یا همچنین با ثبت سفارش به صورت آنلاین از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۵۵۷۹۷۸۴۷
۵۵۷۹۷۸۵۰

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات ویژه قالیشویی در محله خراسان تهران

قالیشویی در محله خراسان تهران خدمات ویژه ای به همشهریان عزیز در این محله می دهد که آن را از سایر قالیشویی ها ممتاز نموده است. در این قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش ها، خدماتی مانند ترمیم و رفوی فرش نیز صورت می گیرد. رفوی فرش اصولا کاری بسیار تخصصی است که اگر در منزل و توسط افراد غیر متخصص انجام شود ممکن از آسیب بیشتری ببیند و کار رفوی آن نیز سخت تر شود. در صورتی که فرش های شما به هر علتی از جمله سوختگی، پارگی و … دچار آسیب شد و احتیاج به خدماتی مانند ترمیم و رفو داشته باشد، می توانید به الو قالیشویی اعتماد نمایید و فرش خود به نزدیک ترین شعبه از این قالیشویی به محله خود بسپارید تا در اولین فرصت ممکن از خدمات آن بهره مند گردید. از دیگر خدمات ویژه قالیشویی محله خراسان تهران می توان به خشکشویی انواع مبلمان و خوشخواب با بهترین کیفیت اشاره نمود. استفاده از کادر پرسنلی متخصص و کارآزموده از مهمترین ویژگی های این قالیشویی معتبر در سطح شهر تهران می باشد.

قالیشویی در محله خراسان تهران
قالیشویی در محله خراسان تهران

خیلی اوقات فرش های شما در اثر ایجاد لکه های سرسخت، جلوه نازیبایی پیدا کرده است و پاک کردن آن با هر شوینده ای به راحتی پاک نمی شود و ممکن است به بافت و رنگ فرش شما صدمه بزند،  لکه برداری و رنگ برداری از دیگر خدمات تخصصی و ویژه است که توسط الو قالیشویی انجام می گیرد و در پایان فرش های شما را تمیز و درخشنده تحویل می دهد. در الو قالیشویی، شستشوی فرش ها بر طبق اصول استاندارد صورت می گیرد بدین ترتیب که فرش ها ابتدا خاک گیری می شوند و سپس وارد فرایند شستشو می شوند. بعد از آبگیری و خشک شدن، فرش ها به وسیله دستگاه های اتوماتیک کاور شده و تحویل مشتریان عزیز می گردند. شما ساکنین عزیز محله خراسان تهران می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات ویژه این قالیشویی در محله خود بهره مند شوید. شستشوی تضمینی و با کیفیت شعار قالیشویی در محله خراسان تهران می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *