قالیشویی در خزانه بخارایی

امروزه دیگر مانند گذشته شستن فرش در منزل میسر نمی باشد، فضای کوچک خانه ها و هزینه های بسیار زیاد مصرف آب و حمل و نقل بسیار سخت فرش از عواملی هستند که اکثر افراد ترجیح می دهند فرش خود را به یک قالیشویی خوب بسپارند. قالیشویی در خزانه بخارایی از معتبر ترین قالیشویی ها در این محله از تهران می باشد. قالیشویی خزانه بخارایی یکی از چندین شعبه الو قالیشویی می باشد که در راستای خدمات دهی سریع و آسان جهت ساکنین عزیز این منطقه راه اندازی شده است. شما می توانید با خیال راحت فرش های خود را از جمله قالی های ماشینی و دستبافت را به این قالیشویی بزرگ و مجهز بسپارید. کافی است درخواست خود را به صورت تلفنی و یا آنلاین ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن، پرسنل متعهد و کارآزموده الو قالیشویی، فرش های شما را لول نموده و جهت شستشو به قالیشویی منتقل کنند. تمامی مراحل شستن فرش از ابتدا تا انتهای کار به صورت تضمینی و با کیفیت بسیار بالا صورت می گیرد.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۵۵۷۹۷۸۴۷
۵۵۷۹۷۸۵۰

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

آیا  قالیشویی در خزانه بخارایی وجود دارد؟

ساکنین عزیز محله خزانه بخارایی شاید از وجود یک قالیشویی معتبر و مجهز در نزدیک خود خبر نداشته باشند و برای شستن فرش های خود مجبور به استفاده از دورترین قالیشویی ها از محله خود شوند. لذا ما به شما مژده می دهیم که الو قالیشویی یکی از بزرگترین و مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های شستشو و خشک کن فرش، با راه اندازی شعبه خود به نام قالیشویی در خزانه بخارایی، در کمترین زمان ممکن کلیه خدمات مربوط به قالیشویی و خشکشویی انواع مبل و خوشخواب را انجام و تحویل شما عزیزان می دهد. ضمن اینکه این قالیشویی از اعضای رسمی اتحادیه قالیشویی نیز می باشد و تعرفه کلیه خدمات با بهترین کیفیت، مطابق اتحادیه محاسبه می گردد. چنانچه فرش های شما کهنه و قدیمی شده است و از شستن و تحویل آن به قالیشویی نگران هستید، ما به شما این اطمینان را می دهیم که کلیه فرش ها در الو قالیشویی، قبل از وارد شدن به فرایند شستشو، توسط متخصصین فرش مورد بررسی و نظارت قرار می گیرند و در صورت لزوم این فرش ها به صورت دستی و نیروی انسانی کارآزموده مورد شستشو قرار خواهند گرفت.

قالیشویی در خزانه بخارایی
قالیشویی در خزانه بخارایی

تضمین سالم بودن فرش از نظر بافت و رنگ از جمله تعهدات ویژه این قالیشویی می باشد. دیگر نگران جلوه نازیبای فرش خود بر اثر لکه های سخت و ماندگار نباشید. الو قالیشویی با استفاده از بهترین محلول ها و مواد شوینده، هر گونه لکه ای را بعد از شناسایی آن، به راحتی پاک می کنند و فرش دوباره مانند روز اول زیبا و درخشنده می گردد. در پایان فرش ها به وسیله دستگاه های خشک کن خشک شده و بسته بندی شده تحویل مشتریان عزیز می گردد. همچنین از دیگر خدمات ویژه این قالیشویی به ترمیم ریشه و شیرازه فرش ها، رفوی آن ها و … اشاره نمود. تمامی این خدمات در راستای کسب رضایت همشهریان عزیز صورت می گیرد و باعث افتخار الو قالیشویی است که کارنامه درخشانی از رضایت مشتریان عزیز را دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *