قیمت مبل شویی تهران - الو قالیشویی

قیمت مبل شویی تهران


قیمت مبل شویی تهران در سال ۱۴۰۱

هرساله با افزایش تورم و حقوق نیروی کار، تعرفه‌ی خدمات صنف قالیشویی هم دچار تغییر شده و برای جبران هزینه‌های تهیه‌ی مواد اولیه و نیروی کار، بر اساس مصوبه‌ی صنف افزایش می‌یابد. در این نوشته قصد داریم عوامل دخیل در تعیین قیمت مبل شویی تهران را مورد بررسی دقیق قرار دهیم.

عوامل موثر در تعیین قیمت مبل شویی تهران

چندین عامل مهم در تعیین قیمت مبل شویی تهران دخیل هستند که می‌توان به فاصله‌ی مقصد مشتری تا قالیشویی، متراژ مبل‌ها، جنس مبل و کیفیت شست‌وشوی درخواستی از سوی مشتری اشاره کرد.

با توجه به سخت بودن حمل‌ونقل مبل برای شست‌وشو، اکثر افراد ترجیح می‌دهند این سرویس درون منزل و یا محل کار انجام پذیرد؛ بنابراین فاصله‌ی بین مقصد و قالیشویی و میزان ترافیک منطقه‌ی موردنظر در تعیین کرایه‌ی حمل‌ونقل ابزار مبل شویی دخیل است.

مواد شوینده دیگر عاملی است که در تعیین قیمت مبل شویی و قالیشویی مؤثر است. متاسفانه برخی از ارائه‌دهندگان خدمات مبل شویی، برای کاهش قیمت تمام شده، از مواد بی‌کیفیت و غیراستاندارد استفاده می‌کنند که علاوه بر کاهش کیفیت نهایی کار و عدم شست‌وشوی کامل مبل، صدماتی به روکش آن وارد می‌کند.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

بنابراین صرف ارزان‌تر بودن قیمت مبل شویی در تهران نباید مورد توجه مشتریان قرار گیرد. مجموعه‌ی قالیشویی شهاب با بهره‌گیری از مواد شوینده‌ی استاندارد و باکیفیت ویژه‌ی مبل و فرش، علاوه بر شست‌وشوی کامل مبل شما، از سلامت و استحکام وسایل نیز محافظت می‌کند.

از دیگر عوامل دخیل در تعیین قیمت مبل شویی، جنس مبل است. مبل‌های چرمی به دلیل شست‌وشوی ساده‌تر نسبت به مبل‌های دیگر، هزینه‌ی کمتری را به خود اختصاص می‌دهد. فرایند شست‌وشوی مبل‌های چرمی کوتاه بوده و مواد شوینده‌ی کمتری را به‌خود جذب می‌کند.

پس از تعیین جنس مبل و کیفیت شست‌وشو از سوی مشتری، نرخ نهایی مبل شویی بر اساس متراژ و ابعاد مبل مشخص می‌شود. بنابراین تعداد مبل تاثیری در افزایش یا کاهش قیمت نداشته و صرفا حجم کار بر اساس مترمربع محاسبه می‌شود.

چنانچه مبل دارای لکه‌های چربی و رنگ باشد، امکان ارائه‌ی خدمت لکه‌بری در محل وجود داشته و هیچگونه نگرانی از این بابت نخواهید داشت. لکه‌بری با استفاده از مواد شوینده‌ی مخصوص انجام می‌شود تا در عین قدرت لکه‌بری بالا، بافت روکش مبل دچار آسیب نشود.

قیمت مبل شویی تهران - الو قالیشویی
قیمت مبل شویی تهران

چرا قالیشویی شهاب؟

مجموعه‌ی قالیشویی شهاب با کسب تجربه‌ی چندساله در زمینه‌ی شست‌وشوی انواع مبل، فرش و موکت در سراسر تهران مفتخر به کسب رضایت حداکثری مشتریان خود بوده و توانسته کیفیت خدمات خود را به‌طور دائم ارتقاء دهد.

مبل شویی یکی از خدمات حساس صنف قالیشویی بوده که درصورت عدم اجرای اصولی و استفاده از مواد شوینده‌ی نامرغوب می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به مشتری تحمیل نماید.

هدف قالیشویی شهاب همواره ارائه‌ی خدمت با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن بوده تا رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *