قیمت قالیشویی تهران در سال ۱۴۰۱

قیمت قالیشویی در تهران - الو قالیشویی

قیمت قالیشویی در تهران


قیمت قالیشویی تهران در سال ۱۴۰۱

خدمات قالیشویی هم مانند هر خدمت و کالای دیگری هرساله به دلیل افزایش تورم و حقوق نیروی کار افزایش می‌یابد. این تغییر نرخ بر اساس نظر اتحادیه قالیشویی تهران تعیین می‌شود و دریافت هزینه‌های بالاتر از نرخ مصوب امکان‌پذیر نیست. در این نوشته قصد داریم به تشریح جزئیات و فاکتورهای تعیین قیمت قالیشویی تهران بپردازیم.

عوامل موثر در تعیین قیمت قالیشویی تهران

چندین عامل مهم در تعیین قیمت قالیشویی دخیل هستند که می‌توان به مسافت بین مبدأ و قالیشویی، ترافیک مسیر، متراژ قالی، جنس فرش و کیفیت شست‌وشو اشاره کرد.

کرایه‌ی حمل‌ونقل یکی از عوامل مهم در تعیین نرخ قالیشویی است. در مناطقی از تهران که ترافیک سنگین بوده و حمل‌ونقل با دشواری بیشتری صورت می‌گیرد، نرخ شست‌وشوی قالی نسبت به مناطق خلوت‌تر متفاوت است.

دومین فاکتور مؤثر در تعیین قیمت قالیشویی تهران، اندازه و متراژ فرش است. نرخ مصوب قالیشویی بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود؛ بنابراین تعداد قالی در تعیین قیمت نهایی خدمات تاثیری نخواهد داشت. حداقل ابعاد قابل پذیرش برای قالیشویی ۹ متر مربع است.

 

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

جنس فرش یا قالی دیگر عامل تعیین‌کننده‌ی قیمت نهایی قالیشویی است. به دلیل تفاوت فرایند شست‌وشوی قالی‌های ماشینی، دست‌باف و ابریشمی، زمان شست‌وشو و مواد مصرفی نیز متفاوت است که به همین دلیل قیمت نهایی شست‌وشو نیز برای هر نوع فرش متفاوت خواهد بود. فرش‌های با تراکم بالا نسبت به فرش‌های با تراکم پایین، فرایند شست‌وشوی دشوارتری دارد.

نحوه‌ی شست‌وشو از دیگر عوامل مهم در تعیین هزینه‌ی قالیشویی است. چنانچه فرش دارای لکه‌های شدیدتری باشد یا به‌هردلیل مشتری متقاضی شست‌وشوی ویژه‌ی قالی خود باشد، این خدمت از سوی قالیشویی شهاب انجام می‌شود. قابل‌ذکر است که بر اساس تعرفه‌ی مصوب اتحادیه‌ی قالیشویی‌های تهران بزرگ، نرخ اعلاء شویی با نرخ شست‌وشوی عادی متفاوت بوده و مشتری باید هزینه‌ی بیشتری بابت شست‌وشوی ویژه‌ی قالی‌های خود بپردازد.

چنانچه فرش نیاز به رفو و ترمیم داشته باشد این خدمت نیز توسط این مجموعه در اسرع وقت و با بالاتین کیفیت و دقت ممکن ارائه می‌گردد. محاسبه‌ی هزینه‌ی رفو و ترمیم فرش متفاوت از تعرفه‌ی شست‌وشو بوده و با توافق طرفین انجام می‌شود.

موارد استثناء مانند فرش‌های عتیقه و نفیس که نیاز به دقت بیشتری در فرایند شست‌وشو دارند، هزینه‌ی بالاتری نسبت به فرش‌های معمولی دارد که با توافق طرفین خدمت موردنظر پذیرش می‌شود.

قیمت قالیشویی در تهران - الو قالیشویی

قیمت قالیشویی در تهران

چرا قالیشویی شهاب؟

مجموعه‌ی قالیشویی شهاب مفتخر است با سابقه‌ی طولانی در زمینه‌ی ارائه‌ی انواع خدمات شست‌وشوی فرش، موکت و مبل، سفارش‌های مشتریان را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت تحویل داده و توانسته رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید.

سرویس حمل‌ونقل قالیشویی شهاب سفارش‌های تمامی منطقه‌های تهران را به‌صورت فوری جمع‌آوری کرده و پس از شست‌وشو، تحویل مشتری می‌دهد.

قالیشویی شهاب تمامی خدمات جانبی قالیشویی ازجمله رفو، ترمیم و لکه بری را به‌صورت تمام‌وقت در تمامی نقاط تهران به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *