شستشوی تضمینی فرش ابریشم - الو قالیشویی

شستشوی تضمینی فرش ابریشم


شستشوی تضمینی فرش ابریشم

شستشوی انواع فرش ماشینی و دست‌باف، موکت و مبل جزء متداول‌ترین خدمات ارائه شده از سوی مجموعه‌های قالیشویی است. اما موارد تخصصی مانند شستشوی تضمینی فرش ابریشم تنها توسط برخی از مجموعه‌های حرفه‌ای و باتجربه به مشتریان عرضه می‌شود که حساسیت این خدمت را نشان می‌دهد.
شستشوی تضمینی فرش ابریشم یک فرایند تخصصی و حساس بوده که در حیطه‌ی کاری قالیشویی‌های معتبر، رسمی و مجوزدار است و هر شخص و قالیشویی از عهده‌ی آن برنمی‌آید.
شستشوی فرش‌های گران‌بها و ارزشمند مانند فرش ابریشم تنها باید به افراد باتجربه سپرده شود تا بتوان از حفظ سلامت و استحکام آن مطمئن بود. به دلیل ظرافت بالای این فرش‌ها، فرایند شستشو و آلودگی‌ زدایی فرش باید در نهایت دقت و حوصله اجرا شود تا بتوان از ورود آسیب‌های احتمالی به تاروپود آن جلوگیری کرد.
علاوه بر مهارت و تخصص قالیشویی در نحوه‌ی شستشوی فرش ابریشمی، نوع مواد شوینده‌ی بکاررفته نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از مواد شوینده‌ی غیراستاندارد و نامعتبر باعث بروز آسیب‌های جدی در ظاهر فرش شده و رنگ‌های آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

علاوه بر تخریب ظاهر فرش، استحکام تاروپود آن هم به واسطه‌ی استفاده از مواد شوینده‌ی متفرقه، دچار آسیب شده و طول عمر مفید فرش ابریشمی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.
به‌خاطر داشته باشید فرایند شستشو و خشک کردن فرش ابریشمی با سایر فرش‌های عادی کاملا متفاوت است. مسئله‌ای که قالیشویی‌های کم‌سابقه و بدون مجوز کمتر به آن توجه می‌کنند.

شستشوی تضمینی فرش ابریشم را به قالیشویی شهاب بسپارید

قالیشویی شهاب با چندین سال تجربه در زمینه‌ی شستشوی انواع فرش دست‌باف، ماشینی، ابریشمی، موکت و مبل توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب نماید. تلاش این مجموعه همواره بر ارتقاء سطح کیفیت کار معطوف شده که به همین دلیل استفاده از کادر مجرب و متعهد در کنار بهره‌مندی از جدیدترین ماشین‌آلات و مواد شوینده دغدغه‌ی همیشگی ما بوده است.
باتوجه به تخصص و تجربه‌ی ما در زمینه‌ی شستشوی فرش‌های ابریشمی، مشتریان زیادی فرش‌های گران‌قیمت خود را با آسودگی خاطر در اختیار این مجموعه قرار داده و از کیفیت نهایی کار نیز رضایت کامل داشته‌اند.

شستشوی تضمینی فرش ابریشم - الو قالیشویی
شستشوی تضمینی فرش ابریشم

شستشوی فرش ابریشم با حوصله و دقت بسیار بالایی انجام می‌شود تا از ورود کمترین آسیب به رنگ و بافت فرش جلوگیری شود. شستشوی فرش‌های ابریشمی فقط توسط نیروهای باسابقه‌ی مجموعه انجام می‌شود تا نظارت کافی روی فرایند شستشو صورت پذیرد.
نوع مواد شوینده‌ی بکاررفته در شستشوی فرش نیز اهمیت بالایی در حفظ کیفیت فرش بخصوص فرش‌های ابریشمی دارد که در قالیشویی شهاب از مواد شوینده‌ی استاندارد و معتبر استفاده می‌شود. این مجموعه هیچ‌گاه کیفیت را فدای قیمت نکرده و هدف خود را ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود می‌داند.
سفارش‌های شستشوی فرش ابریشم در درب منزل مشتری دریافت شده و پس از شستشو در کمترین زمان ممکن، در درب منزل تحویل داده می‌شود؛ بنابراین مشتری هیچ‌گونه دغدغه‌ای بابت حمل‌ونقل فرش نخواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *