مزایای شستشوی مکانیزه فرش چیست؟

نشستن گرد و غبار روی فرش یا ریختن خوراکی‌ها و مواد غذایی روی آن از عواملی هستند که به طور اجتناب ناپذیری فرش‌های منازل را کثیف و کدر می‌کنند. این روزها هم که با سبک زندگی آپارتمان نشینی دیگر امکان شسشتن فرش‌ها در منزل میسر نیست لازم است از خدمات قالیشوی‌های معتبر استفاده کنیم. در این مطلب قصد داریم شما را با مزایای شستشوی مکانیزه فرش آشنا کنیم.به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات دقیق تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

شستشوی مکانیزه فرش چیست؟

شستشوی مکانیزه فرش به روشی گفته می‌شود که در آن از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته برای شستن فرش استفاده می‌شود و دخالت نیروی انسانی به حداقل می‌رسد. این تکنولوژی مدرن، اما گران قیمت است و تمام قالیشویی‌ها مجهز به آن نیستند.به همین دلیل با توجه به مزایای شستشوی مکانیزه فرش دستبافت و ماشینی، قالیشویی که از این تکنولوژی استفاده می‌کند اعتبار و محبوبیت بیشتری دارد.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

مزایای شستشوی مکانیزه فرش چیست؟

شستن انواع فرش و موکت به صورت مکانیزه با مزایای زیر همراه است.

  •  کاهش خطای انسانی
    یکی از مزایای شستشوی مکانیزه فرش این است که دیگر عواملی مانند خستگی یا سهل انگاری کارگران باعث آسیب به فرش یا تمیز نشدن آن نمی‌شود. چون تمام کارها با استفاده از دستگاه انجام می‌شود و احتمال بروز خطا کم می‌شود.
  •  کاهش هزینه‌های مصرف انرژی
    یکی از موارد مهمی که در شستن و تمیز کردن فرش‌ها اهمیت دارد میزان مصرف انرژی است. به همین دلیل به عنوان یکی از برترین مزایای شستشوی مکانیزه فرش می‌توانیم به کم شدن هزینه مصرف آب و برق اشاره کنیم. چون در شستشوی معمولی و به وسیله‌ی نیروی انسانی حجم بالایی آب مصرف می‌شود که از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست.
  •  شستشوی تمیزتر فرش‌ها
    دستگاه‌ها و ماشین آلاتی که در شستشوی مکانیزه فرش مورد استفاده قرار می‌گیرند دقت بالایی برای تمیز کردن لکه‌ها و گرد و غبار از روی فرش دارند و آن را به دقت تمیز می‌کنند. پس یکی دیگر از مزایای شستشوی مکانیزه فرش این است که فرش‌ها با دقت بالایی به خوبی تمیز و درخشان می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود رضایت مشتریان جلب شود.
شستشوی مکانیزه فرش - الو قالیشویی
شستشوی مکانیزه فرش

چرا از خدمات قالیشوئی شهاب استفاده کنیم؟

قالیشوئی شهاب از بزرگترین و مجهزترین قالیشوئی‌های تهران است که کارکنان آن ماهر و با تجربه هستند. از طرف دیگر در این مجموعه از ماشین آلات و دستگاه‌های تخصصی و پیشرفته استفاده می‌شود که می‌تواند به شما اطمینان خاطر دهد فرش‌ها به طور کامل تمیز می‌شوند و در فرایند شستشو هیچ آسیبی نمی‌بینند.

برای تماس با قالیشوئی بدون کد با شماره تلفن ۱۵۴۲ تماس بگیرید یا اینکه با شعبه غرب تهران از طریق ۴۴۰۹۱۵۱۵ و شعبه جنوب تهران ۵۵۷۷۷۹۶۰ ارتباط برقرار کنید.همچنین می‌توانید هر ساعتی که فرصت داشتید سفارشات خود را در سایت قالیشوئی ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان مجموعه باشید. اگر از ثبت سفارش آنلاین استفاده کنید شامل تخفیف‌های ویژه‌ی قالیشوئی می‌شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *