چگونه تابلو فرش را در خانه بشوییم؟

تابلو فرش یکی از لوازم پرکاربری است که در دکوراسیون داخلی منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته همان‌طور که روی فرش و موکت گرد و غبار می‌نشیند و موجب کدر شدن و کثیف شدن آن می‌شود روی تابلو فرش هم غبار می‌نشیند. پس لازم است راه‌هایی را برای شستشوی تابلو فرش در خانه بلد باشید.در این مطلب بهترین راه‌های شستشوی تابلو فرش را به شما آموزش دهیم.

اولین اقدام برای شستشوی تابلو فرش

قبل از اینکه کار شستشو و تمیز کردن تابلو فرش را انجام دهید باید آن را غبار گیری کنید تا تابلو فرش به راحتی و به خوبی تمیز شود و رنگ آن شفاف و درخشان شود. برای این‌کار یک دستمال تمیز را در دست بگیرید و به صورت آرام آرام به تمام قسمت‌های تابلو فرش ضربه بزنید.این کار باعث می‌شود گرد و غباری که لابه‌لای پرزهای تابلو فرش گیر کرده تمیز شود.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

 

استفاده از شوینده برای شستشوی تابلو فرش

بعد از اینکه کار غبارگیری تابلو فرش تمام شد می‌توانید یک دستمال را به آب آغشته کنید و روی تمام قسمت‌های تابلو بکشید تا پرزهای آن تمیز شود. سپس کمی شامپو فرش یا شوینده‌ی خانگی دیگر مانند مایع ظرفشویی را داخل یک ظرف آب بریزید و رقیق کنید. دستمال یا یک تکه ابر را به این محلول آغشته کنید و روی تابلو فرش بکشید.این شوینده‌ها هیچ آسیبی به رنگ الیاف تابلو فرش وارد نمی‌کند و آن را خراب نمی‌کند. بعد از اینکه کار شستشو و تمیز کردن تمام شد می‌توانید از یک حوله خشک استفاده کنید و تمام قسمت‌های تابلو فرش را با حوله خشک کنید. زیرا مرطوب ماندن الیاف باعث می‌شود الیاف تابلو فرش خراب شود یا حالت پرزهای آن به هم بریزد.

چند نکته برای شستشوی تابلو فرش

  •  یکی از مواردی که باعث می‌شود تابلو فرش بعد از شستشو خراب شود استفاده از آب داغ برای تمیز کردن آن است. به همین دلیل توصیه می‌شود شوینده را با آب سرد رقیق کنید و سپس برای تمیز کردن تابلو فرش استفاده کنید.
  •  بعد از اینکه کار شستن تابلو فرش تمام شد، برای خشک شدن آن را زیر نور مستقیم خورشید قرار ندهید. چون نور خورشید رنگ الیاف تابلو فرش را خراب می‌کند.
  • هر اطلاعاتی که در مورد شستن تابلو فرش لازم است بدانید- الو قالیشویی
    هر اطلاعاتی که در مورد شستن تابلو فرش لازم است بدانید

    بعد از پایان شستشوی تابلو فرش با دست پرزهای تابلو فرش را به یک سمت مرتب کنید و به حالت اولیه برگردانید.

  • از شوینده‌های حاوی مواد سفید کننده برای شستن و تمیز کردن تابلو فرش استفاده نکنید. زیرا این شوینده‌ها همان‌طور که فرش را خراب می‌کند رنگ الیاف تابلو فرش را هم خراب می‌کند.

برای شستن تابلو فرش از خدمات کدام قالیشویی استفاده کنیم؟

قالیشویی شهاب با استفاده از دستگاه‌های تخصصی و پیشرفته و کارکنان حرفه‌ای و با تجربه انواع خدمات شستشوی فرش دستبافت و ماشینی، رفو و تعمیر فرش‌های کهنه و آسیب دیده را انجام می‌دهد. همچنین اگر می‌خواهید از خدمات شستشوی تابلو فرش با بهترین کیفیت استفاده کنید، می‌توانید به خدمات این مجموعه اعتماد کنید.برای ارتباط با تیم قالیشویی سه شماره تماس ۱۵۴۲، ۴۴۰۹۱۵۱۵ و ۵۵۷۷۷۹۶۰ در اختیار شما قرار دارد. همچنین می‌توانید سفارشات خود را به صورت آنلاین از طریق سایت ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *