همه چیز درباره روش صحیح جمع کردن فرش و موکت

همه اطلاعاتی که درباره از بین بردن تاخوردگی فرش و موکت لازم است بدانید - الو قالیشویی

همه اطلاعاتی که درباره از بین بردن تاخوردگی فرش و موکت لازم است بدانید


چگونه تاخوردگی فرش و موکت را از بین ببریم؟

فرش و موکت از لوازم اصلی دکوراسیون منزل است که باید همیشه تمیز و درخشان باشد و هیچ اثری از تاخوردگی یا چروک روی آن نباشد تا جلوه زیبایی به محیط بدهد. یکی از دغدغه‌های قابل توجهی که درباره فرش و موکت وجود دارد این است که با چه روشی تاخوردگی فرش و موکت را از بین ببریم. این مطلب درباره روش‌های باز کردن تاخوردگی و چروک فرش و موکت اطلاعات کاملی ارائه می‌کند.

۱. خیس کردن فرش و موکت

اگر بعد از شستشوی فرش و موکت با چروک و تاخوردگی روی آن مواجه شدید و قصد داشتید آن‌ها را صاف کنید، بهتر است از راهکار ساده خیس کردن فرش و موکت استفاده کنید. خیس شدن با آب باعث می‌شود الیاف فرش و موکت از هم باز شود و هیچ اثری از چروک یا تاخوردگی روی آن مشاهده نشود.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

۲. قراردادن جسم سنگین روی فرش

یکی دیگر از راه‌هایی که باعث می‌شود تاخوردگی فرش و موکت از بین برود، این است که جسم سنگینی روی آن قرار دهید. وقتی مبلمان را روی فرش یا موکت چروک می‌چینید، وزن سنگین آن باعث می‌شود تاخورگی‌ها از بین برود.

حتی بسیاری از افراد بدون توجه به میزان چین و چروکی که روی فرش یا موکت ایجاد شده است، آن را در محل مورد نظر پهن می‌کنند، لوازم دیگر دکوراسیون را می‌چینند تا با رفت و آمد روی فرش، به مرور زمان چروک آن باز شود.

۳. گرما و حرارت عمل از بین رفتن چین و چروک فرش

راه دیگر برای از بین بردن چین وچروک فرش‌ و موکت این است که با استفاده از حرارت آن را صاف کنید. بخارشوی بهترین وسیله برای اعمال حرارت با بخار آب است و باعث می‌شود تمام چروک‌های ایجاد شده باز شوند.

همه اطلاعاتی که درباره از بین بردن تاخوردگی فرش و موکت لازم است بدانید - الو قالیشویی

همه اطلاعاتی که درباره از بین بردن تاخوردگی فرش و موکت لازم است بدانید

۴. پهن کردن فرش و موکت چروک جلوی آفتاب

برخی از افراد برای اینکه چروک و تاخوردگی فرش دستبافت و ماشینی را از بین ببرند یا چروک موکت را باز کنند، آن‌هارا در مقابل آفتاب پهن می‌کنند و جسمی سنگین روی آن‌ها قرار می‌دهند. با این کار فرش و موکت صاف می‌شوند. البته باید دقت داشته باشید فرش به مدت طولانی جلوی آفتاب نماند.

اما بهترین راه این است که انواع فرش دستبافت و ماشینی یا موکت منزل و محل کار را به یک قالیشویی معتبر و با سابقه بسپارید تا فرش‌ها را به دقت شستشو و خشک کنند و بدون چروک به شما تحویل دهند.

قالیشویی شهاب

قالیشویی شهاب کارکنان باتجربه و ماهری دارد که خدمات شستشوی انواع فرش و موکت را با دقت بالایی انجام می‌دهند و از دستگاه‌ها و ماشین آلات تخصصی و پیشرفته استفاده می‌کنند.

مزیت استفاده از خدمات این مجموعه این است که از شوینده‌های درجه یک و مرغوب استفاده می‌کنند تا آسیبی به فرش‌ها وارد نشود. همچنین تعرفه‌های ارائه خدمات کاملا مناسب و به‌صرفه است.سایر خدماتی که در قالیشویی شهاب ارائه می‌شود شامل موارد زیر است.

  • خدمات ترمیم و رفوی فرش‌های کهنه و آسیب‌دیده
  •  لکه‌برداری و مبل‌شویی
  •  لکه‌بری از روی فرش و موکت با حلال‌های مخصوص

برای ثبت سفارش با شماره تفلن ثابت با شماره ۱۵۴۲ تماس بگیرید. برای بهره‌مندی از تخفیفات قالیشویی به سایت الوقالیشویی مراجعه کنید و سفارشات را آنلاین ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *