قالیشویی در محله شاپور

قالیشویی در محله شاپور

قالیشویی در محله شاپور


قالیشویی در محله شاپور

بدون شک سپردن فرش ها به یک قالیشویی مطمئن و معتبر از نیازمندی های هر خانواده است. الو قالیشویی به همین منظور جهت ساکنین عزیز در محله شاپور اقدام به راه اندازی شعبه قالیشویی در محله شاپور نموده است تا امکان خدمات دهی و سرویس دهی به این عزیزان در کمترین زمان ممکن صورت گیرد. قالیشویی محله شاپور با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های شستشوی فرش در کارخانه اختصاصی، فرش های دستبافت و ماشینی را در اندازه های مختلف به بهترین وجه مورد شستشو قرار می دهد. شما هرگونه خدمات مربوط به یک قالیشویی مجهز را می توانید از این قالیشویی بخواهید و از کیفیت این خدمات نیز مطمئن باشید. الو قالیشویی با بکارگیری از پرسنل متخصص و حرفه ای سعی دارد رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید. کافی است برای ثبت درخواست خود با شماره تلفن های مذکور تماس بگیرید و یا با گذاشتن سفارش به صورت انلاین از تخفیف ویژه نیز برخوردار شوید.

 

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

قالیشویی در محله شاپور از چه ویژگی های برخوردار است؟

قالیشویی در محله شاپور از شعبه های الو قالیشویی می باشد که این قالیشویی از معتبر ترین و با سابقه ترین قالیشویی ها در سطح تهران است و یکی از خوشنام ترین قالیشویی ها در سطح کشور می باشد. اما قالیشویی محله شاپور چه ویژگی هایی دارد که باعث شده است از سایر قالیشویی ها برتر باشد. داشتن مکان بسیار بزرگ این امکان را می دهد که فرش ها در تعداد بالا و همچنین اندازه های بزرگ در این قالیشویی به راحتی قابل شستشو باشد. مجهز بودن به دستگاه های اتومات و پیشرفته جهت شستشوی انواع فرش ها نیز این امکان را می دهد که فرش ها به صورت کامل و یکپارچه تمیز شوند و از وجود هرگونه لکه و آلودگی تمیز و شسته شوند. استفاده از خشک کن های بزرگ باعث می شود فرش ها حتی در فصول سرد سال به راحتی خشک شوند و بدون هرگونه رطوبتی تحویل مشتریان شوند. استفاده از کادر متخصص و کارآزموده جهت بررسی فرش ها قبل از فرایند شستشو باعث می شود که چنانچه فرش از بافت و رنگ آسیب پذیری برخوردار بود به وسیله نیروی انسانی شسته گردد.

قالیشویی در محله شاپور

قالیشویی در محله شاپور

نزدیک بودن این قالیشویی به محله شاپور باعث خواهد شد که سرویس دهی به ساکنین محترم این منطقه در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد. خدمات الو قالیشویی و شعبه های وابسته به آن منحصربه شستشوی قالی نیست، خدماتی مانند ترمیم و رفوی فرش که در اثر عواملی مانند پارگی،پوسیدگی و سوختگی بوجود آمده است.  انجام عملیات رنگ برداری و پاک کردن هرگونه لکه با استفاده از بهترین مواد شوینده و حلال های مناسب صورت می گیرد. ترمیم ریشه های فرش و همچنین خشکشویی مبلمان منزل و خوشخواب با بهترین کیفیت در این قالیشویی صورت می گیرد. کلیه خدمات انجام شده در قالیشویی در محله شاپور طبق تعرفه مصوب اتحادیه قالیشویی محاسبه می گردد. الو قالیشوی را به خاطر بسپارید و در صورت نیاز از خدمات آن استفاده نمایید. با اولین سفارش و تحویل فرش های خود بعد از شستشو، بدون شک از مشتریان دائمی ما خواهید شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *