قالیشویی در نعمت آباد

قالیشویی در نعمت آباد

قالیشویی در نعمت آباد


قالیشویی در نعمت آباد

در گذشته قالی شستن جزء کارهایی بود که در خانه و توسط افراد خانواده صورت می گرفت، اما با مشکلاتی مثل خوب آبگیری نشدن فرش و تیره شدن ریشه های آن، سنگین بودن فرش و جابجایی سخت آن که منجر به آسیب دیدن فرش نیز می شد. اما امروزه قالیشویی های زیادی شستن فرش های شما را انجام میدهند. قالیشویی در نعمت آباد نزدیک ترین شعبه از مجموعه بزرگ الو قالیشویی در تهران بزرگ است که از نام و آوازه ای خوب در میان مشتریان خود برخوردار است.  چنانچه شما ساکن محله نعمت آباد هستید، دیگر لازم نیست برای شستن فرش های خود مدت طولانی منتظر بمانید و به دورترین قالیشویی ها زنگ بزنید، کافی است این خدمات را از قالیشویی نعمت آباد بخواهید. شما می توانید با تماس تلفنی  و یا ثبت سفارش آنلاین از طریق سایت الو قالیشویی، از تخفیف ویژه سفارش آنلاین نیز بهره مند شوید و در کمترین زمان ممکن خدمات مربوط به قالیشویی را دریافت نمایید.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۵۵۷۹۷۸۴۷
۵۵۷۹۷۸۵۰

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

بهترین قالیشویی در نعمت آباد و ویژگی های آن

قالیشویی در نعمت آباد از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است که آن را جزء بهترین قالیشویی ها در تهران بزرگ نموده است. برخی از مهمترین ویژگی های این قالیشویی عبارتند از:

  • اختصاص کارخانه با مکانی بسیار بزرگ و مجهز به دستگاه های تمام مکانیزه و خودکار بدون دخالت دست از جمله دستگاه شستشوی فرش و دستگاه آبگیری کامل فرش. همچنین استفاده از دستگاه های خشک کن برای خشک نمودن کامل فرش های شما از ویژگی های مختص این قالیشویی می باشد.
  • شما می توانید فرش های قدیمی و دستبافت خود را که فرسوده و آسیب پذیر هستند را به قالیشویی نعمت آباد بسپارید. این مجموعه فرش های شما را قبل از شستشو به دقت بررسی می نماید و بهترین مواد شوینده مناسب را برای آن در نظر می گیرد و در صورت لزوم شستشو به وسیله نیروی انسانی صورت می گیرد تا فرش ها در فرایند شستشو آسیب نبینند.
  • شستشوی کاملا اسلامی و تمیز از مزیت های بزرگ الو قالیشویی می باشد. فرش ها پس از اینکه کامل مورد شستشو قرار گرفتند به داخل دستگاه های استوانه ای می روند تا آبگیری شوند و در مراحل آبگیری چنانچه اثراتی از باقیماندن مواد شوینده مشاهده گردد، فرش مجددا به فرایند شستشو برخواهد گشت.
قالیشویی در نعمت آباد

قالیشویی در نعمت آباد

  • بکار گیری از پرسنل کاملا حرفه ای و آموزش دیده، از مامور تحویل فرش گرفته تا کارشناسان خبره فرش که متعهد به انجام خدمات در بالاترین سطح کیفیت می باشند.
  • قالیشویی در نعمت آباد علاوه بر شستشوی فرش های شما، کلیه خدمات مربوط به تعمیر و رفوی فرش، لکه برداری بدون هیچ گونه آسیب به بافت و رنگ فرش های شما، خدماتی نظیر شستشوی انواع مبل و خوشخواب را نیز ارائه می دهد.
  • تعرفه کلیه خدمات صورت گرفته در این قالیشویی کاملا مطابق با تعرفه اتحادیه قالیشویی می باشد و بابت کیفیت و سرعت عمل در خدمات، هیچگونه وجه اضافی گرفته نمی شود.

الو قالیشویی را به خاطر بسپارید تا  هر زمان که احتیاج به قالیشویی و سایر خدمات این قالیشویی معتبر را دارید تنها با یک تماس و یا ثبت سفارش آنلاین، در کمترین زمان ممکن این خدمات با بهترین کیفیت خدمت شما ارائه گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری شماره گیری 1542