قالیشویی در مشیریه

قالیشویی در مشیریه


قالیشویی در مشیریه

شستن قالی یکی از اموری است که اکثر خانواده ها را در طول سال درگیر می کند، اما با سپردن این فعالیت به قالیشویی در مشیریه توسط الو قالیشویی، این نگرانی از بین می رود. قالیشویی مشیریه تمامی خدمات، از رول کردن فرش در منزل شما تا مراحل تحویل آن بعد از شستشو را با پرسنل کارآزموده و با تجربه،  به بهترین وجه ممکن انجام می دهد. شما می توانید جهت شستشوی فرش ها، ترمیم و رفو و دیگر خدمات موردنیاز، فرش های ماشینی ودستبافت خود به صورت تلفنی و یا ثبت سفارش آنلاین اقدام فرمایید تا پرسنل ما در کمترین زمان ممکن فرش های کثیف و آسیب دیده را تحویل گرفته و تمیز و سالم خدمت شما ارائه دهند. مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان با ارائه بهترین خدمات توسط تیم متخصص و مجرب الو قالیشویی با شعب مختلف در سطح شهر تهران، جزء اولویت های ماست.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

ویژگی های منحصر به فرد قالیشویی در مشیریه

قالیشویی در مشیریه از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که آن را از سایر قالیشویی ها متمایز نموده است. برخی از این ویژگی ها به شرح ذیل می باشد.

اختصاص مکان بسیار بزرگ و مجهز جهت شستشوی بهتر انواع فرش های دستبافت و ماشینی از ویژگی های الو قالیشویی در شهر بزرگ تهران می باشد، بزرگ بودن مکان شستشو در کیفیت و شستشوی فرش بسیار مهم است و همچنین امکان انجام سریع خدمات شستشو مربوط به کلیه فرش ها را در کمترین زمان ممکن می سازد. استفاده از دستگاه های قدرتمند و به روز جهت شستشوی مکانیزه فرش ها بدون دخالت دست از دیگر امکانات یک قالیشویی مجهز می باشد، البته کارشناسان ما فرش های شما را از نظر حساسیت و آسیب دیدگی بررسی می کنند و در صورت نیاز شستشو به صورت دستی نیز صورت می گیرد. شستشوی کاملا اسلامی همراه با نظارت بر سالم بودن فرش در طی مراحل شستشو از ویژگی های این قالیشویی است.

قالیشویی در مشیریه

قالیشویی در مشیریه

استفاده از کادر و پرسنل مجرب و آموزش دیده جهت ارائه انواع خدمات مربوط به فرش از مهمترین ویژگی های الو قالیشویی در تهران است. این پرسنل از اپراتور دریافت سفارش گرفته تا مامور دریافت و تحویل فرش، تلاش خود را برای کسب رضایت و مشتری مداری به بهترین وجه انجام می دهند. انجام انواع خدمات مربوط به فرش از شستشو تا ترمیم و رفوی آنها با بهترین کیفیت در این قالیشویی معتبر صورت می گیرد. چنانچه فرش های شما دچار پارگی باشد، ترمیم و رفو می شوند. اگر لکه های دائمی و سر سخت فرش شما را از جلوه انداخته است، خدمات لکه گیری با استفاده از شوینده های مناسب، بدون آسیب به فرش، به بهترین وجه ممکن صورت می گیرد. دیگر لازم نیست برای شستن فرش های خود به مدت طولانی منتظر بمانید نزدیک ترین شعبه الو قالیشویی با عنوان قالیشویی در مشیریه آماده ارائه کلیه خدمات از شستشوی فرش گرفته تا خشک کردن و بسته بندی آن به وسیله دستگاه های مکانیزه در کوتاه ترین زمان  می باشد.  شما می توانید به صورت تلفنی و همچنین به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *