قالیشویی در مولوی

قالیشویی در مولوی


قالیشویی در مولوی

فرش ها از پر استفاده ترین زیرانداز ها هستند که همیشه در معرض لکه ها و آلودگی های زیادی قرار می گیرند، و احتیاج  به شناخت یک قالیشویی معتبر مانند قالیشویی در مولوی، برای مواقعی که احتیاج به این خدمات داریم، امری بسیار ضروری است. الو قالیشویی  با سابقه بسیار درخشان در سطح شهر تهران بزرگ اقدام به راه اندازی شعبه های مختلفی نموده است، تا ساکنین مناطق مختلف تهران بتوانند با توجه به محله خود به نزدیک ترین قالیشویی امکان دسترسی داشته باشند. قالیشویی مولوی  با اختصاص مکان بسیار بزرگ و مجهز به دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک شستشوی کلیه فرش های ماشینی و دستبافت، ابریشمی و فرش های فانتزی و …. را با بهترین کیفیت شستشو داده  و سپس خشک شده و بسته بندی شده خدمت مشتریان عزیز تحویل می دهد. دیگر لازم نیست برای شستن فرش های خود مدت ها منتظر باشید کافی است با شماره تلفن های الو قالیشویی  تماس گرفته و یا با ثبت سفارش آنلاین، ضمن برخورداری از تخفیف ویژه اینترنتی، در کمترین زمان ممکن از خدمات این قالیشویی معتبر استفاده نمایید.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۵۵۷۹۷۸۴۷
۵۵۷۹۷۸۵۰

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

قالیشویی در مولوی چگونه خدمات لکه برداری را انجام می دهد

قالیشویی در مولوی تنها یک قالیشویی ساده نیست بلکه خدمات بسیاری نظیر لکه برداری فرش را نیز با بهترین روش ها انجام می دهد. لکه برداری فرش از امور بسیار تخصصی است که احتیاج به انجام آن توسط افراد حرفه ای و متخصص می باشد. چنانچه می خواهید فرش های شما از نظر بافت و شیرازه آسیب نبیند برای انجام لکه برداری حتما این خدمت را از قالیشویی های با سابقه و معتبر و بخواهید. کادر متخصص و مجرب ابتدا فرش را از نظر بافت و رنگ  مورد بررسی قرار می دهند، رنگ فرش را با استفاده از روش های مخصوص ابتدا تست می نمایند تا از ثبات رنگ آن مطمئن شوند، سپس نوع لکه را روی قالی شناسایی می کنند تا مواد حلال  متناسب با آن را انتخاب نمایند. سپس بدون این که کوچکترین آسیبی به رنگ و بافت فرش وارد شود، لکه برداری صورت می گیرد و فرش های شما  مانند روز اول درخشان، تمیز و زیبا خواهند شد.

قالیشویی در مولوی
قالیشویی در مولوی

 حال که با مراحل لکه برداری فرش در قالیشویی مولوی آشنا شدید، می توانید با اطمینان کامل فرش های دستی و ماشینی خود را در هر ابعاد و تعدادی جهت شستشو و لکه برداری به ما بسپارید. فرش های شما قبل از هرگونه فرایند شستشو در دستگاه های اتوماتیک به دقت از نظر رنگ و بافت مورد بررسی قرار می گیرند و سپس وارد مراحل شستشو و در انتها خشکشویی می شوند. تضمین فرش از نظر سالم بودن قبل از شستشوی تمیز در این قالیشویی بسیار مهم است. در الو قالیشویی ، علاوه بر شستشوی کامل فرش، خدماتی مانند ترمیم ریشه های فرش، رفوی پارگی و سوختگی فرش ، از بین بردن انواع لکه و رنگ برداری از روی فرش به وسیله کادر متخصص و کاملا حرفه ای  با بالاترین کیفیت صورت می گیرد. بدیهی است کلیه خدمات در سطح بالا صورت می گیرد اما تعرفه کلیه این خدمات در قالیشویی در مولوی طبق تعرفه مصوب اتحادیه قالیشویی محاسبه می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *