یکی از دغدغه‌های همیشگی ما ایرانیان شستشوی فرش‌های‌مان است. از آنجا که فرش در دکوراسیون ما نقش بسیار مهمی بازی می‌کند و البته ما ایرانی‌ها، مردمی تمیز و اهل نظافت هستیم، در فواصل زمانی کوتاه نیاز به شستشوی فرش پیدا می‌کنیم. اما همواره نگرانیم که شستشوی مداوم فرش‌ها باعث از بین رفتن آن‌ها شود. البته می‌دانیم که سپردن شستشوی فرش به یک قالیشویی خوب و استاندارد احتمال بروز مشکل برای فرش را به‌ حداقل می‌رساند. اما یک قالیشویی خوب چه مشخصات و مزایایی دارد؟ اکنون برای شما برخی از مزایای قالیشویی متعهد و باسابقه را شرح خواهیم داد

استفاده از دستگاه‌های مکانیزه و استاندارد

شستشوی فرش با دستگاه‌های تمام مکانیزه یا نیمه مکانیزه امکان آسیب به فرش را به حداقل ممکن می‌رساند. به‌همین دلیل پیشنهاد می‌شود حتما فرش‌های دستباف و حساس به وسیله این دستگاه‌ها شسته شوند. از مزایای قالیشویی خوب، مجهز بودن به این دستگاه‌ها و استفاده از آن‌ها در مواقع ضروری و لازم است.

ارائه خدمات ویژه و تکمیلی

قالیشویی خوب، تنها به شستشوی فرش و موکت نمی‌پردازد. بلکه خدماتی مانند رفوگری و ریشه‌زنی را نیز پوشش می‌دهد تا درصورت نیاز به تعمیر فرش‌ها، شما بتوانید از این خدمات نیز بهره‌مند شده و فرش خود را تمیز و تعمیر شده تحویل بگیرید. همچنین در قالیشویی خوب و استاندارد خدمات دارکشی و پرداخت نیز انجام می‌شود تا پس از شستشوی قالی خود، با معضل پرزهای زائد آن‌ها مواجه نباشید.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

حمل و نقل اصولی و صحیح

از مزایای قالی‌شویی خوب باید به حمل و نقل فرش‌ها با کمترین آسیب اشاره کرد. یک قالی‌شویی استاندارد تمامی دغدغه‌های شما را درخصوص شستشوی فرش‌تان برطرف خواهد کرد. حمل و نقل نیز یکی از این دغدغه‌ها است.

ضمن اینکه از مزایای قالیشویی متعهد و باسابقه، تحویل فرش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن حتی در پیک‌های کاری است. این مزیت باعث می‌شود تا روند کارهای نظافتی شما از نظیم خارج نشود و طبق برنامه پیش روید.

بررسی ابتدایی فرش

قالیشویی خوب، پیش از شستشوی فرش، آن را بررسی و معاینه کرده و از سلامتش اطمینان پیدا می‌کند. درواقع تشخیص برخی آسیب‌دیدگی‌ها در فرش کاری کارشناسانه است. قالیشویی استاندارد این معاینه را انجام داده و درصورت مشاهده هرگونه آسیب احتمالی و پنهان، آن را به شما اطلاع داده و درصورت نیاز فرش شما را ترمیم کرده و سپس آن را می‌شوید. ضمن اینکه به شما خواهد گفت آسیب ناشی از چه مشکلی بوده تا مجدد ایجاد نشود.

مزایای قالیشویی خوب - الو قالیشویی
مزایای قالیشویی خوب

استفاده از شوینده‌های استاندارد

در قالیشویی خوب، از شوینده‌های استاندارد و بی‌ضرر برای فرش‌ها استفاده می‌شود. کارشناسان در یک قالیشویی استاندارد بررسی می‌کنند تا درصورت حساسیت الیاف یک قالی به برخی شوینده‌ها، از آن‌ها برای شستشویش استفاده نشود. این دقت و توجه مانع از وارد آمدن آسیب به الیاف فرش‌ها تحت تاثیر شوینده‌های شیمیایی می‌شود.

قیمت منصفانه

قالیشویی خوب و استاندارد، خدمات خود را با قیمت منطقی و منصفانه ارائه می‌کند. ضمن اینکه به تعرفه‌های خود پایند است و قیمت‌ها را در پیک‌های کاری (مانند ماه‌های آخر سال) افزایش نمی‌دهد. بلکه قیمت خود را کاملا مطابق خدماتش (استفاده از دستگاخ‌های مکانیز و شوینده‌های مخصوص) اعلام می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *