قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه


قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه | در زمان های گذشته وقتی وارد فصل بهار می شدیم و هرچه بیشتر نزدیک عید می شد مردم شروع به خانه تکانی می کردند تا هنگام تحویل سال منزلشان کثیف نباشد. شست و شوی فرش ها نیز قسمتی از خانه تکانی محسوب می شد که انسان ها با کمک یکدیگر فرش ها را وسط بالکن یا حیاط پهن کرده و شروع به شست و شوی آن ها می کردند که در این روش در اکثر موارد فرش های طبیعی رنگ پس می دادند و این موضوع باعث می شد فرش های دستبافت کیفیت سابق خود را از دست بدهند.

اما اکنون دیگر کمتر کسی یافت می شود که همانند قدیم فرش ها و قالی های منزلش را خودش در حیاط شست و شو دهد و وقتی را که برای این کار می گذاشتند اکنون دیگر به انجام کار های مهم تر پرداخته و شست و شوی فرش ها را بر عهده ی قالیشویی ها می گذارند. در شهر تهران در هر منطقه انواع قالیشویی های مختلف وجود دارند.

قالیشویی کامرانیه یکی از قالیشویی های مدرن می باشد که با ارائه ی انواع خدمات گوناگون به بهترین شکل آماده ی خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد. شعبه ی الو قالی شویی یکی از قالیشویی های مدرن در منطقه ی کامرانیه می باشد که در آن فرش ها به بهترین نحو شسته می شوند.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

 خدمات قالیشویی کامرانیه

۱- شست و شوی فرش ها : شست و شوی فرش های ماشینی و دستبافت به صورت جداگانه و با روش های متفاوت انجام می شود.

۲- شست و شوی فرش های طبیعی : فرش های طبیعی با توجه به نوع آن ها و از طریق مواد شوینده ی گیاهی انجام می شود که رنگ پس ندهند.

۳- رفوگری و ترمیم فرش ها : فرش هایی که آسیب دیده اند مثل فرش های پوسیده ، پاره شده ، سوخته و … را ترمیم کرده و همانند روز اول می کنند و … . ویژگی های این قالیشویی : وقتی با قالیشویی کامرانیه تماس می گیرید مدت زمان تحویل گرفتن فرش ها تا زمان تحویل دادن آن ها ۴۸ ساعت طول می کشد ، فرش ها با رعایت نکات اسلامی و با آب پاک شسته می شوند ، فرش ها به صورت لول شده برده و به صورت لول شده و شسته شده تحویل داده می شوند و …. .
قالیشویی کامرانیه از جمله قالیشویی هایی می باشد که قیمت های آن در برابر خدمات و کیفیت کاری که انجام می دهند بسیار مناسب می باشد و این موضوع یکی از ویژگی های خوب قالیشویی کامرانیه است.

مناطق

قالیشویی خوب در کامرانیهقالیشویی در کامرانیهقالیشویی معتبر در کامرانیهقالیشویی نزدیک کامرانیهمعتبرترین قالیشویی در کامرانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری شماره گیری 1762