قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه


قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه | در زمان های گذشته وقتی وارد فصل بهار می شدیم و هرچه بیشتر نزدیک عید می شد مردم شروع به خانه تکانی می کردند تا هنگام تحویل سال منزلشان کثیف نباشد. شست و شوی فرش ها نیز قسمتی از خانه تکانی محسوب می شد که انسان ها با کمک یکدیگر فرش ها را وسط بالکن یا حیاط پهن کرده و شروع به شست و شوی آن ها می کردند که در این روش در اکثر موارد فرش های طبیعی رنگ پس می دادند و این موضوع باعث می شد فرش های دستبافت کیفیت سابق خود را از دست بدهند.

اما اکنون دیگر کمتر کسی یافت می شود که همانند قدیم فرش ها و قالی های منزلش را خودش در حیاط شست و شو دهد و وقتی را که برای این کار می گذاشتند اکنون دیگر به انجام کار های مهم تر پرداخته و شست و شوی فرش ها را بر عهده ی قالیشویی ها می گذارند. در شهر تهران در هر منطقه انواع قالیشویی های مختلف وجود دارند.

قالیشویی کامرانیه یکی از قالیشویی های مدرن می باشد که با ارائه ی انواع خدمات گوناگون به بهترین شکل آماده ی خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد. شعبه ی الو قالی شویی یکی از قالیشویی های مدرن در منطقه ی کامرانیه می باشد که در آن فرش ها به بهترین نحو شسته می شوند.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

 خدمات قالیشویی کامرانیه

۱- شست و شوی فرش ها : شست و شوی فرش های ماشینی و دستبافت به صورت جداگانه و با روش های متفاوت انجام می شود.

۲- شست و شوی فرش های طبیعی : فرش های طبیعی با توجه به نوع آن ها و از طریق مواد شوینده ی گیاهی انجام می شود که رنگ پس ندهند.

۳- رفوگری و ترمیم فرش ها : فرش هایی که آسیب دیده اند مثل فرش های پوسیده ، پاره شده ، سوخته و … را ترمیم کرده و همانند روز اول می کنند و … . ویژگی های این قالیشویی : وقتی با قالیشویی کامرانیه تماس می گیرید مدت زمان تحویل گرفتن فرش ها تا زمان تحویل دادن آن ها ۴۸ ساعت طول می کشد ، فرش ها با رعایت نکات اسلامی و با آب پاک شسته می شوند ، فرش ها به صورت لول شده برده و به صورت لول شده و شسته شده تحویل داده می شوند و …. .
قالیشویی کامرانیه از جمله قالیشویی هایی می باشد که قیمت های آن در برابر خدمات و کیفیت کاری که انجام می دهند بسیار مناسب می باشد و این موضوع یکی از ویژگی های خوب قالیشویی کامرانیه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *