قالیشویی در پونک

قالیشویی در پونک


قالیشویی در پونک

قالیشویی در پونک | ما خانواده های ایرانی، در گذشته فرش های خود را در پشت بام ها یا حیاط خانه هایمان میشستیم. فراوانی آب، داشتن وقت اضافی، و داشتن فضای کافی، همگی دلایل شستن فرش‌ها توسط خود خانواده‌ها بود‌.

اما این روزها با توجه به کمبود وقت، و کمبود فضا برای شست‌وشوی فرش‌ها، باعث شده‌است که تعداد کثیری از افراد در شهرهای بزرگی مثل تهران، تبریز، و اصفهان به همکاری با قالیشویی‌های با کیفیتی مانند شعبه الو قالیشویی در پونک، روی آورد و به نحوی این همکاری تنها تنها حق انتخاب آن‌هاست.

همچنین کارخانه‌های قالیشویی نیز خود را به‌روز کرده‌اند و به ارائه خدمات بسیار متنوعی روی آورده‌اند. خدماتی که باعث شده‌است مردم رغبت بیشتری برای سپردن فرش های خود به این قالیشویی‌ها نشان دهند از سوی دیگر باعث رضایت بیشتر از سوی مشتری ها میشود. شعبه الو قالیشویی در پونک، می کوشد که خود را به این نوع قالیشویی ها تبدیل کند.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدماتی که توسط قالیشویی ها ارائه میشود :

اصلی‌ترین خدمتی که قالیشویی ها ارائه می کنند شستشوی قالی است. امروزه با پیشرفت در این صنعت و اختراع ابزار و وسایل و ماشین‌آلات صنعتی و پیشرفته، شستشو و روش های آن تغییرات زیادی کرده است، همچنین قالیشویی‌ها علاوه بر شست‌وشو خدمات دیگری را نیز برای مراقبت از قالی مانند لکه گیری، رفوگری، و ترمیم را نیز انجام می دهند.

علاوه بر شستشوی فرش قالیشویی‌ها شستشوی موکت و مبل را نیز انجام می دهد؛ پارچه روی مبل اگر کثیف شود به همین راحتی تمیز نمی‌شود و اگر شما تجربه آن را داشته باشید دیده‌اید که این کار تنها باعث چرک مردگی و بدتر شدن کثیفی روی مبل شما می شود. قالیشویی های معتبر و مجهز با استفاده از وسایل و تجهیزات مجهز و صنعتی این کار را بدون آسیب رساندن به پارچه مبل انجام می دهند و مبل شما را مانند روز اول به شما تحویل می دهند.

شعبه الو قالیشویی در پونک، آماده شستشوی انواع فرش و موکت برای شما است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *