قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران


قالیشویی در نیاوران :

قالیشویی در نیاوران | در شهر تهران قالیشویی های متعددی در جای جای شهر به چشم می خورد به طوری که می توان گفت در هر منطقه از این شهر نزدیک به ۵ الی ۷ عدد قالیشویی وجود دارد. در منطقه ی نیاوران نیز تعدادی وجود دارد که یکی از آن ها شعبه ی الو قالیشویی می باشد. از زمانی که کارخانه ها یا کارگاه های قالیشویی راه اندازی شد اکثر مردم دیگر فرش های منزل خود را در حیاط و یا پشت بوم خانه ی خود شست و شو ندادند و این کار را بر عهده ی کارگاه های قالیشویی گذاشتند. این قالیشویی ها بسیار مدرن و پیشرفته هستند و دارای انواع دستگاه های تمام اتوماتیک و همینطور دستگاه های آبگیری و خشک کن هستند.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

از جمله وظایف یک قالیشویی خوب :

۱) شست و شوی فرش دستبافت : روش شست و شوی فرش دستبافت با فرش ماشینی بسیار تفاوت دارد زیرا فرش دستبافت به دلیل نوع بافتش و همینطور گران بها بودنش به توجه بیشتری نیاز دارد ، در شست و شوی این فرش از مواد گیاهی و دستگاه های مخصوص استفاده می شود.

۲) رفوکاری : وقتی فرش منزل بسیاری از افراد دچار هر گونه آسیبی مثل پوسیدگی ، پارگی و .. می شود تصور می کنند آن فرش دیگر ارزشی ندارد و باید آن را دور بیندازند در حالی که اینطور نیست و می توان آن فرش آسیب دیده را از طریق رفوکاری در قالیشویی ها ترمیم کرد زیرا در هنر رفوکاری فرش های سوخته ، پوسیده و … ترمیم شده و همانند روز اول می شوند.

۳) مبل شویی : مبل ها را پس از اینکه به طور کامل شست و شو دادند به روش های گوناگون مبل را خشک کرده و تحویل مشتری می دهند.

۴ ) لکه بری فرش : از بین بردن انواع لکه ها از روی فرش با توجه به نوع فرش و همچنین با توجه به نوع لکه ی روش فرش انجام می شود که در هر کدام از این موارد مواد به کار گرفته شده و روش شست و شو متفاوت است.

ویژگی های قالیشویی خوب :

۱) شست و شوی فرش ها با رعایت شئونات اسلامی و با آب پاک و تمیز انجام می شود.

۲) فرش های فرسوده را با دقت شست و شو دهند تا آسیبی نبیند و وضعیت فرش را به صاحب آن توضیح دهند.

۳) تنها در عرض ۴۸ ساعت فرش ها به صورت شست و شو شده و کاور شده و لول شده تحویل مشتری داده می شوند و … .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *