قالیشویی در قلهک

قالیشویی در قلهک


قالیشویی در قلهک :

قالیشویی در قلهک | تمیز بودن منزل و وسیله های داخل آن از جمله نشانه های خانم و یا صاحب خانه ی با سلیقه و خانه دار می باشد بنابراین در نظافت منزل خود دقت داشته باشید. یکی از وسیله های اصلی هر منزلی که بسیار به چشم می خورد فرش منزل است که نظافت آن بسیار اهمیت دارد. در زمان های گذشته مردم فرش ها ، قالی ها و موکت های خود را با کمک اعضای خانواده در پشت بوم منزل ، حیاط ، بالکن و یا حتی در کوچه ها شست و شو می دادند که در این روش از شست و شو از مواد شوینده ی معمولی استفاده می کردند.

اما اکنون دیگر خبری از شست و شوی فرش ها در منازل توسط خود افراد نیست و با روی کار آمدن دستگاه های اتوماتیک و قالیشویی های مختلف مردم فرش ها و قالی های خود را به این قالیشویی ها می سپارند زیرا این روش هم باعث صرفه جویی در وقت می شود و هم افراد منزل از شستن فرش ها راحت می شوند و آن زمان که برای شستن فرش می گذاشتند را برای انجام کار های دیگری سپری می کنند. در شهر های مختلف و همینطور مناطق گوناگون شهر تهران از جمله منطقه ی قلهک قالیشویی های متعددی مثل الو قالیشویی وجود دارد که با کادری حرفه ای و مجرب آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد.

بسیاری از مردم معتقدند که فرش را باید در منزل و با استفاده از مواد شوینده ای مثل صابون ، شامپو فرش و .. شست اما این تفکر چندان درست نیست زیرا دلایلی وجود دارند که انسان را قانع می کند که شست و شوی فرش ها در قالیشویی بهتر از روش سنتی و قدیمی است و آن دلایل عبارتند از :

۱) شست و شوی فرش ها از طریق نیروی انسانی مجرب

۲) شست و شو از طریق تکنولوژی و دستگاه های بروز

۳) کیفیت و دقت بالا در شست و شو .

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی در قلهک :

از وظایف یک قالیشویی خوب :

۱) شست و شوی فرش ماشینی و دستبافت به صورت جداگانه و هر کدام بسته به نوعشان با روش های مختلف انجام می شود زیرا فرش دستبافت نیاز به توجه خاصی در شست و شو دارد و باید با استفاده از مواد شوینده ی گیاهی شسته شود.

۲) در هنگام شست و شوی فرش هیچ آسیبی به فرش وارد نشود و اگر فرش کهنه یا فرسوده باشد قبل از شست و شو وضعیت فرش و امکان پارگی را به صاحب فرش توضیح داده و سپس دست به کار شود.

۳) فرش ها ، قالی ها و … را با آب پاک و تمیز شست و شو دهد و …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *