قالیشویی در غرب تهران


قالیشویی در غرب تهران :

قالیشویی در غرب تهران | شعبه ی الو قالیشویی در غرب تهران با نیرو های مجرب ، حرفه ای و متعهد آماده ی خدمت رسانی به تمامی همشهریان عزیز می باشد. از جمله خدمت های قالیشویی های مدرن و با کلاس : شست و شوی فرش ماشینی ، شستشوی فرش دستبافت ، شست و شوی مبل ، خدمات ترمیم ، شست و شوی انواع فرش های تیره رنگ و روشن ، شست و شوی انواع فرش های ابریشمی و همچنین تابلو فرش های گران قیمت و دستبافت ، ترمیم و باز سازی انواع فرش که این کار از طریق استادان ماهر انجام می شود ، خشکشویی خوش خواب های مختلف با دستگاه رادکتور و… می باشد.

تمامی این موارد از جمله وظایف یک کارخانه ی قالیشویی با سابقه و حرفه ای و همچنین وظیفه شناس می باشد. در یک قالیشویی مدرن امروزی روش شست و شوی فرش دستبافت با فرش ماشینی بسیار متفاوت است و باهم تفاوت های بسیاری دارند زیرا فرش دستبافت روش های گوناگونی برای شست و شو دارد که هر یک از این روش ها بستگی به رنگ آمیزی الیاف و فرش ، نوع الیاف و امکان پس دادن یا ندادن رنگ آن بستگی دارد که قالیشویان باید به تمامی این موارد توجه داشته باشند.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی در غرب تهران :

 وقتی سفارشی قبول می شود اگر فرشی که مشتری به قالیشویی می دهد پوسیده و یا سالخورده باشد ابتدا وضعیت فرش به صاحب آن توضیح داده می شود و سپس با احتیاط کامل شروع به شست و شوی فرش می شود و چنانچه فرش در اثر سالخوردگی آسیبی ببیند این آسیب در بخش ترمیم مبل و خوش خواب توسط افراد ماهر ترمیم می شود. شستن زیاد فرش ها به خصوص فرش های دستبافت که با دستان هنرمندان ساخته شده اند کار درستی نیست زیرا شست و شوی زیاد و بیش از اندازه به فرش ها آسیب میرساند .

برای تمیز نگه داشتن آن ها بهتر است از روش هایی مانند جارو برقی کشیدن یا شامپو های مخصوص فرش استفاده کنید که هم باعث می شود گرد و غبار از داخل و روی فرش ها گرفته شود و هم مثل روز های اول درخشندگی زیبایی در فرش ایجاد می کنند. در قالیشویی های مختلف شست و شوی اتوماتیک وجود دارد که در این روش به دلیل اینکه هیچ گونه دخالت دستی در شست و شو وجود ندارد و از مواد شوینده استاندارد استفاده می شود دقت در شست و شو بالا می رود و همینطور امکان آسیب احتمالی را به ویژه در فرش های فرسوده از بین می برد.

مناطق

بهترین قالیشویی در غرب تهرانخدمات قالیشویی در غرب تهرانقالیشویی خوب در غرب تهرانقالیشویی در غرب تهرانقالیشویی معتبر در غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری شماره گیری 1762