قالیشویی در غرب تهران


قالیشویی در غرب تهران :

قالیشویی در غرب تهران | شعبه ی الو قالیشویی در غرب تهران با نیرو های مجرب ، حرفه ای و متعهد آماده ی خدمت رسانی به تمامی همشهریان عزیز می باشد. از جمله خدمت های قالیشویی های مدرن و با کلاس : شست و شوی فرش ماشینی ، شستشوی فرش دستبافت ، شست و شوی مبل ، خدمات ترمیم ، شست و شوی انواع فرش های تیره رنگ و روشن ، شست و شوی انواع فرش های ابریشمی و همچنین تابلو فرش های گران قیمت و دستبافت ، ترمیم و باز سازی انواع فرش که این کار از طریق استادان ماهر انجام می شود ، خشکشویی خوش خواب های مختلف با دستگاه رادکتور و… می باشد.

تمامی این موارد از جمله وظایف یک کارخانه ی قالیشویی با سابقه و حرفه ای و همچنین وظیفه شناس می باشد. در یک قالیشویی مدرن امروزی روش شست و شوی فرش دستبافت با فرش ماشینی بسیار متفاوت است و باهم تفاوت های بسیاری دارند زیرا فرش دستبافت روش های گوناگونی برای شست و شو دارد که هر یک از این روش ها بستگی به رنگ آمیزی الیاف و فرش ، نوع الیاف و امکان پس دادن یا ندادن رنگ آن بستگی دارد که قالیشویان باید به تمامی این موارد توجه داشته باشند.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی در غرب تهران :

 وقتی سفارشی قبول می شود اگر فرشی که مشتری به قالیشویی می دهد پوسیده و یا سالخورده باشد ابتدا وضعیت فرش به صاحب آن توضیح داده می شود و سپس با احتیاط کامل شروع به شست و شوی فرش می شود و چنانچه فرش در اثر سالخوردگی آسیبی ببیند این آسیب در بخش ترمیم مبل و خوش خواب توسط افراد ماهر ترمیم می شود. شستن زیاد فرش ها به خصوص فرش های دستبافت که با دستان هنرمندان ساخته شده اند کار درستی نیست زیرا شست و شوی زیاد و بیش از اندازه به فرش ها آسیب میرساند .

برای تمیز نگه داشتن آن ها بهتر است از روش هایی مانند جارو برقی کشیدن یا شامپو های مخصوص فرش استفاده کنید که هم باعث می شود گرد و غبار از داخل و روی فرش ها گرفته شود و هم مثل روز های اول درخشندگی زیبایی در فرش ایجاد می کنند. در قالیشویی های مختلف شست و شوی اتوماتیک وجود دارد که در این روش به دلیل اینکه هیچ گونه دخالت دستی در شست و شو وجود ندارد و از مواد شوینده استاندارد استفاده می شود دقت در شست و شو بالا می رود و همینطور امکان آسیب احتمالی را به ویژه در فرش های فرسوده از بین می برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *