قالیشویی در ظفر

قالیشویی در ظفر


قالیشویی در ظفر :

قالیشویی در ظفر | امروز قالی‌شویی برای همه مردم از جمله آپارتمان نشین ها یک نیاز اساسی. قالیشویی های با کیفیت و زیادی از جمله شعبه الو قالیشویی در ظفر آماده همکاری با ساکنان این منطقه است. است تا چند سال اخیر که ساختمان‌ها سر به فلک نکشیده بودند و همه خانه‌ها حیاط‌ دار بودند، مردم فرش‌های خود را در حیاط خانه‌هایشان یا پشت بام‌هایشان می‌شستند و همچنین قالیشویی ها فرش‌ها را در حیاط قالی‌شویی می‌شستند

اما امروزه با گسترده شدن زندگی آپارتمان‌نشینی و نبودن حیاط و پشت‌بام مناسب برای شستن فرش ها، روش‌های قدیمی شستن فرش منسوخ شده و در همه شهرهای بزرگ قالی‌شویی های پیشرفته و مکانیزه برای شستن فرش‌ها وجود دارد.

نکته جالب این است که قالی‌شویی صرفاً شستشوی فرش را برعهده ندارد و خدمات دیگری مانند ترمیم فرش و لکه گیری را نیز انجام می دهد. یک قالیشویی و باکیفیت، مانند شعبه الو قالیشویی در ظفر می‌کوشد که فرش‌ها را بدون آسیب و به‌صورت اصولی و صحیح بشوید و تحویل مشتری دهد. این روزها شستشوی فرش یک تخصص قابل احترام و مهم است.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

انواع روش های مختلف شستن فرش :

شستشوی فرش روش‌ها و راه‌های مختلفی دارد. یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش شستشوی فرش شستشوی فرش به وسیله دستگاه بخار است. بدین‌گونه که توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک مواد شوینده به همراه بخار داغ روی فرش پاشیده می شوند و به صورت عمقی و ریشه‌ای فرش را تمیز و بی‌آلایش می‌کند.

روش دیگر و کمی قدیمی‌تر شستن فرش شستشوی فرش با شامپو فرش است. . که در این روش فرش به همراه شامپو فرش با آب فراوان شسته می شود؛ اما به ‌تازگی فوم‌های تمیزکننده جایگزین این شامپو فرش ها شداند و با صرفه‌جویی چشمگیری در مصرف آب و دوستدار محیط زیست بودن روش خوبی برای شستن فرش‌ها انواع مختلف فرش های ماشینی و دستی به حساب می‌آیند.

شعبه الو قالیشویی در ظفر با روش انتخابی شما فرش را شسته و تحویل میدهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *