قالیشویی در شهرک غرب

قالیشویی در شهرک غرب

قالیشویی در شهرک غرب


قالیشویی در شهرک غرب

قالیشویی در شهرک غرب | همان‌طور که همه شما می دانید فرش یکی از قدیمی‌ترین و یکی از اصلی‌ترین ارکان هر خانه ایرانی است. از زمانی که ما پدربزرگ‌هایمان و پدربزرگ‌های آن‌ها یادمان می آید فرش همیشه در خانه‌های ما وجود داشته. و همین باعث شده شستشوی آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

چرا که این شستشو ممکن است باعث پاکیزه تر شدن و جلا یافتن فرش و یا حتی گاهی آسیب رسیدن و خراب شدن فرش شود. قالیشویان مدرن امروزی مانند شعبه الو قالیشویی در شهرک غرب، تلاش می کنند و با استفاده از روش‌های نوین و دستگاه های مکانیزه بهترین خروجی را داشته باشند، تا بتوانند جایگاه خود را در میان مردم تثبیت نماید در این قالی‌شویی‌های مدرن شستشوی فرش توسط افراد ماهر و متخصص انجام می‌شود و باعث می‌شود از آسیب رسیدن به فرش شما جلوگیری شود.

شعبه الو قالیشویی در شهرک غرب، از این دست قالیشویی هاست.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

تاثیر شستشوی قالی بر عمر مفید آن

همان‌طور که بارها شنیده‌اید و دیده‌اید نحوه شستن قالی می‌تواند در سلامت آن بسیار مؤثر باشد. در عین این ‌که عملیات شستشوی فرش باید به گونه‌ای انجام شود که با مصرف کمترین آب هیچ گونه آلودگی ناپاکی، لک، و حتی اثری از مواد شوینده در فرش باقی نماند زیرا به مرور زمان باعث آسیب رسیدن به ریشه‌های فرش و پوسیدگی آن می شود.

همچنین یکی دیگر از مواردی که قالیشویان در شستشوی فرش باید در رابطه با آن دقت فراوانی داشته باشند، خشک کردن کامل قالی‌ها و بسته‌بندی آن بعد از خشک شدن کامل است چرا که اگر فرش دارای رطوبت باشد این امر باعث می‌شود که طول عمر فرش بسیار پایین بیاید. زیرا فرش توانایی نگهداری رطوبت در خود برای مدت طولانی را ندارد و باعث پوسیدگی و از بین رفتن بافت‌ها و ریشه‌های آن می‌شود.

شعبه الو قالیشویی در شهرک غرب، آماده خدمات رسانی به نحو احسن به ساکنین این منطقه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *