قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران


قالیشویی در شرق تهران :

قالیشویی شرق تهران | فرش در هر خانه ای یکی از اجزای اصلی و مهم به حساب می آید که تمیز بودن فرش یک نکته ی بسیار مهم و قابل توجه است. در زمان های گذشته شست و شوی فرش به روش سنتی در منزل ، پشت بوم و یا حیاط خانه توسط افراد منزل با استفاده از صابون ها و مواد شوینده ی معمولی انجام می شد اما اکنون دیگر کمتر کسانی یافت می شوند که فرش های منزل خود را با این روش سنتی شست و شو دهند. با راه اندازی قالیشویی های مختلف مردم فرش های خود را به این کارخانه های قالیشویی تحویل می دهند که در این روش شست و شوی فرش ها به روش اتوماتیک انجام می شود.

یک قالیشویی خوب جایی است که در آن فرش های دستبافت و ماشینی به صورت جداگانه و با روش های مختلف شسته شوند ، در هنگام شست و شوی قالی رعایت شئونات اسلامی از جمله پاک بودن آب رعایت شود ، اگر فرشی که میخواهد شست و شو دهد کهنه و فرسوده باشد امکان پارگی فرش زیاد است بنابراین قبل از اقدام به شست و شو وضعیت را به صاحب فرش توضیح می دهد و سپس شروع به کار می کند ، در کنار روش های مدرن شست و شو روش های سنتی را فراموش نمی کند زیرا این روش نیز در برخی موارد لازم است ، بهترین امکانات و بهترین شست و شو و کیفیت را در ازای قیمتی مناسب انجام می دهد ، منظم و متعهد است و همینطور مدت زمانی که با آن تماس گرفته می شود تا زمانی که فرش هارا به صورت شسته شده و لول و کاور شده تحویل می دهد تنها ۴۸ ساعت طول می کشد.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی در شرق تهران :

شعبه ی الو قالیشویی در شرق تهران با ارائه ی خدمات گوناگون و پیشرفته و همچنین با کادری متعهد ، ماهر ، مجرب و مودب آماده ی خدمت رسانی به مردم شرق تهران و همچنین سایر مناطق می باشد. ازجمله
خدمات های قالیشویی های مختلف شست و شوی فرش های ماشینی به روش درجه ۱ اعلاشویی ، لکه برداری روی فرش ، شست و شوی معمولی و شست و شوی درجه ۱ اعلا شویی فرش دستبافت  ، ریشه بافی برای انواع فرش های دستبافت ، رفو گری و ترمیم فرش ها و تابلو فرش های آسیب دیده ، شست و شوی تابلو فرش های گران قیمت و فرش های عتیقه ، کاور ریشه ها ، خشکشویی انواع فرش ها و… .

مناطق

بهترین قالیشویی در شرق تهرانخدمات قالیشویی در شرق تهرانقالیشوی در شرق تهرانقالیشویی خوب در شرق تهرانقالیشویی معتبر در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری شماره گیری 1762