قالیشویی در دزاشیب

قالیشویی در دزاشیب

قالیشویی در دزاشیب


قالیشویی در دزاشیب :

قالیشویی در دزاشیب | امروزه قالیشویی یکی از ارکان مهم و مورد نیاز در زمینه نظافت خانواده است. قالیشویی در دزاشیب آماده اراِئه بهترین خدمات به ساکنان این محله است. هرسال بویژه نزدیک ایام عید نوروز اکثر خانواده‌ها شروع به خانه ‌تکانی و تمیز کردن منزل خود می‌کنند؛ شستن فرش‌ها نیز یکی از اصول خانه تکانی است. فرش جزء لاینفک و جدا نشدنی از فرهنگ ما ایرانی هاست و تمیز بودن آن امر بسیار مهمی است و به شدت به چشم می آید.

به همین دلیل خانه‌ تکانی نوروز هر سال با شستن فرش‌ها همراه است؛ اما شما باید این نکته را در نظر بگیرید که حتماً نیازی نیست فرش را برای شب عید بشویید و در ایام دیگر سال نیز می‌توان آن را شست و از تمیزی آن لذت برد. اما نکته مهمی که قابل تامل است این است که چگونه می توان این فرش‌ها را شست؟ شما می‌توانید هم در منزل خود شستشو را انجام دهید و هم از خدمات قالیشویی مانند قالیشویی در دزاشیب بهره ببرید.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

مسئله مهم در سپردن قالی به قالیشویی :

مسئله بسیار مهم در سپردن قالی به قالی‌شویی این است که قالی‌شویی های معتبر و معروف مانند یکی از شعبات الو قالیشویی در دزاشیب، از مواد شوینده مناسب و نوع شستشوی اصولی استفاده می‌کنند که این موضوع باعث حفظ هر چه بهتر کیفیت فرش، رنگ‌های فرش، و طراوت و بافت فرش می شود و در عین حال آلودگی‌ها نیز از روی آن پاک می‌شود.

این درحالی‌ست که اگر بخواهیم فرش را خودمان در منزل بشوییم یا آن را به قالی‌شویی های نامعتبر و متفرقه بسپاریم، ممکن است بعلت عدم آشنایی با اصول اصلی و مهم این کار و شستشو با مواد شوینده متفرقه، احتمال آسیب رسیدن به فرش و کم شدن کیفیت و کاهش عمر و کیفیت آن وجود دارد.

قالی‌شویی‌های معتبر مانند قالی‌شویی الو قالیشویی در دزاشیب انواع فرش‌های دست‌بافت ماشینی و همچنین انواع مختلف موکت‌ها را به‌ صورت تخصصی و با توجه به نوع آن می‌شوید و بدون کوچک‌ترین آسیب و خرابی آن را تحویل شما می‌دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *