قالیشویی در دروس

قالیشویی در دروس


قالیشویی در دروس :

قالیشویی در دروس  | در زمان های گذشته وقتی نزدیک فصل بهار می شد شاهد خانه هایی بودیم که از دیوار و پشت بوم های آن ها فرش های گوناگون با طرح ها و رنگ های مختلف آویزان بودند ، دیدن این صحنه ها نشان دهنده ی آمدن سالی نو بود که بخاطر سال جدید مردم شروع به خانه تکانی می کردند. شستن فرش ها ، موکت ها و قالی های منزل یکی از قسمت های خانه تکانی محسوب می شود که در زمان های قدیم مردم فرش های منزل خود را با کمک یکدیگر در حیاط خانه و یا پشت بوم از طریق موادی مثل صابون ، شامپو فرش و … شست و شو می دادند که البته گاهی اوقات نیز در صورت کوچک بودن پشت بوم یا نبودن فضای کافی در حیاط این کار را در کوچه نیز انجام میدادند.

در زندگی مدرن امروزی با پیشرفت دستگاه های مختلف و ماشین آلات مردم شست و شوی فرش های خود را به قالیشویی های مختلف در شهر می سپارند و کمتر کسی پیدا می شود که خودش فرش ها و قالی ها را بشوید. شست و شوی فرش ها در قالیشویی باعث می شود:

۱- انرژی انسان برای انجام چنین کار هایی گرفته نشود

۲- صرفه جویی در وقت صورت گیرد

۳- صرفه جویی در زمان نیز صورت می گیرد

۴- شست و شوی فرش ها با دقت بیشتر و کیفیت بهتر انجام می شود و… . قالیشویی ها علاوه بر شست و شوی فرش و قالی خدمات دیگری نیز انجام می دهند.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی در دروس :

۱- رفوگری و ترمیم فرش های کهنه و آسیب دیده مثل پارگی ، پوسیدگی و یا سوختگی که آن ها را مثل روز اول می کند.
۲- مبلشویی و خشکشویی انواع مبلمان اداری و …
۳- پرده شویی
۴- کاور ریشه برای انواع فرش های ماشینی و دستبافت
۵- ریشه بافی برای فرش ها
۶- موکت شویی
۷- …..
همچنین یک قالیشویی خوب می داند که در برابر فرش ها و قالی های مردم مسئول است و تا زمان تحویل باید از آن ها به بهترین نحو مراقبت کند و همچنین در شست و شوی فرش ها نیز صداقت و دقت داشته باشد یعنی فرش ها را با آب پاک بشوید ، فرش های ماشینی و دستبافت را جدا گانه شست و شو دهد و …. شعبه ی الو قالیشویی در منطقه دروس آماده ی خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری شماره گیری 1542