قالیشویی در داوودیه

قالیشویی در داوودیه

قالیشویی در داوودیه


قالیشویی در داوودیه

قالیشویی در داوودیه | قالیشویی های متعددی در جای جای شهر تهران وجود دارد که خدماتی مانند شست و شوی فرش های شما را انجام می دهند. قالیشویی داوودیه یکی از قالیشویی هایی است که با خیال راحت می توانید شست و شوی قالی ها ، فرش ها و یا موکت های خود را به این قالیشویی بسپارید. در زمان های گذشته فرش ها به روش سنتی و از طریق افراد منزل شسته می شد که در این روش فرش ها را با پهن کردن روی زمین حیاط یا پشت بوم بدون استفاده از هیچ گونه مواد شوینده ی خاصی شست و شو می دادند.

اما در زندگی امروزی دیگر خبری از این روش شست و شو نیست و مردم فرش ها ، قالی ها و موکت های خود را برای شست و شو به قالیشویی ها می سپارند. قالیشویی داوودیه با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته ترین ماشین آلات فرش ها را به روش اتوماتیک و با دقت و همینطور کیفیت بالا شست و شو می دهد. شعبه ی الو قالیشویی در داوودیه نیز با ارائه ی کادری ماهر و مجرب آماده ی خدمت رسانی برای مردم عزیز می باشد.

چند دلیل برای اینکه شست و شوی فرش ها در قالیشویی بهتر از شستن آن ها به روش سنتی می باشد :

۱- صرفه جویی در میزان مصرف آب

۲- صرفه جویی در زمان

۳- شست و شوی فرش ها در قالیشویی ها مثل قالیشویی داوودیه زیر نظر افراد ماهر و آموزش دیده انجام می شود که دقت و کیفیت در شست و شو را بالا میبرد.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی داوودیه

قالیشویی در داوودیه فرش ها را از طریق آب پاک و تمیز شست و شو می دهد ، فرش های ماشینی و دستبافت را جداگانه و با توجه به نوع آن ها شست و شو می دهد ، شست و شوی فرش های ماشینی از طریق مواد شوینده ی گیاهی و توجه خاص انجام می شود ، مدت زمان تحویل گرفتن فرش ها و قالی ها به قالیشویی تا زمان تحویل دادن آن ها به مشتری بیشتر از ۴۸ ساعت طول نمی کشد ، فرش ها به صورت لول شده برده و به صورت لول شده تحویل داده می شوند و …. .

از جمله خدمات قالیشویی داوودیه نیز می توان به :

۱- رفوگری و ترمیم فرش ها

۲- موکت شویی

۳- پرده شویی

۴- مبلشویی و خشکشویی

۵- ریشه بافی برای فرش های طبیعی و … اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *