قالیشویی در جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد


قالیشویی در جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد | فرش‌ها و قالیشویی های معتبر مانند شعبه الو قالیشویی در جنت آباد، در زندگی ما بخش جدایی‌ناپذیری هستند. یکی از ارکان اصلی در زیبایی و دکوراسیون منزل ما فرش ها هستند. اما به دلیل این‌که فرش ها روی زمین پهن هستند بیشترین مقدار ارتباط با گرد و خاک و کثیفی را دارند و بیشتر جای دیگر خانه کثیف میشوند.

به همین دلیل شستشوی آن امری غیر قابل انکار است. درگذشته فرش‌هایمان را در حیاط یا پشت‌ بام خانه پهن می‌کردیم و با مصرف آب بسیار فراوان به ‌جان آن می‌افتادیم و در نهایت آن ‌طور که انتظار داشتیم فرش تمیز نمی‌شد.

امروز بسیاری از خانواده‌های ایرانی برای جلوگیری از هدر رفت آب و پیشرفت در کارهای خود فرش‌ها را به قالیشویی‌ ها می‌سپارند و دلیل وجود تکنولوژی ‌های مدرن و دستگاه‌ های پیشرفته صنعتی شستن قالی در قالیشویی‌هایی مانند شعبه الو قالیشویی در جنت آباد، امری بسیار راحت و بی‌دردسر است.

همچنین در این کارگاه‌ها به دلیل وجود گرم‌خانه فرش‌ها را در هر فصلی به‌راحتی خشک می‌کند و بدون وجود رطوبت در آن‌ها تحویل مشتری می‌دهند.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

هزینه استفاده از خدمات قالیشویی :

همان طور که قابل حدس است معمولاً قیمت شست‌وشوی فرش‌ها به صورت متری محاسبه می‌شود. و این قیمت هر ساله توسط اتحادیه قالی‌شویان به تمام قالیشویی های دارای مجوز مانند شعبه الو قالیشویی در جنت آباد، ابلاغ می‌شود و این قالیشویان حق ندارند بیشتر از این مقدار را از مشتری اخذ نمایند.

همچنین شستشوی بعضی قالی‌ها با بعضی دیگر فرق دارد برای مثال قالی‌های دستباف روش و نحوه و مواد شوینده خاصی را می‌طلبد به همین دلیل قیمت آن‌ها با قیمت شست‌وشوی قالی‌های ماشینی متفاوت است. همچنین شستشوی تابلو فرش‌ها نیز به همین صورت بسته به جنس نوع و متراژ قابل تغییر است.

قالی‌شویی خوب و معتبر قالیشویی است که با شفافیت قیمت ها به شما کمک کند تا قبل از شروع کار قالیشویی شما را از قیمت‌ها و مبلغی که قرار است بپردازید آگاه کند. تا بتوانید هوشمند فکر کنید و هوشمندانه تصمیم بگیرید.

مناطق

قالیشویی حوالی جنت آبادقالیشویی خوب در جنت آبادقالیشویی در جنت آبادقالیشویی نزدیک جنت آبادمعتبرترین قالیشویی در جنت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری شماره گیری 1762