قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش


قالیشویی در تجریش :

قالیشویی تجریش | تمامی مردم هنگامی که به جشن یا مهمانی در منزل یکی از اقوام یا آشنایان خود دعوت می شوند اولین نکته ای که توجه آن هارا به خود جلب می کند نظافت خانه و مخصوصا تمیزی فرش منزل است زیرا فرش یکی از اجزا اصلی و مهم هر منزلی به حساب می آید. در زندگی مدرن امروزی دیگر کسی مثل قدیم فرش های خود را در منزل و یا حیاط شست و شو نمی دهد و اگر قصد شستن فرش های منزلش را دارد آن ها را تحویل کارخانه ها یا کارگاه های قالیشویی می دهد و کمتر کسی یافت می شود که فرش های خود را به روش سنتی و در پشت بوم ، بالکن و یا حیاط منزل شست و شو دهد.

از جمله خدمات انواع قالیشویی های مدرن و پیشرفته می توان به :

۱- شست و شوی فرش ماشینی : شست و شوی انواع فرش های ماشینی گل برجسته ، کرم رنگ و رنگ های تیره با استفاده از دستگاه های اتوماتیک.

۲- شست و شوی انواع فرش های دستبافت ، ابریشم و گل ابریشم با استفاده از شوینده های گیاهی و بهترین مواد درجه یک.

۳- شست و شوی انواع فرش های خارجی : شست و شوی تمامی فرش های گل برجسته و فانتزی بلژیکی ، ترکیه ای و.. از طریق دستگاه ها و مواد شوینده ی مخصوص که با این فرش ها سازگار باشند.

۴- رفوگری ، باز سازی و ترمیم فرش : با استفاده از کادر حرفه ای و مجرب تمامی فرش های آسیب دیده را بازسازی و ترمیم می کند.

۵- ریشه ی فرش های شما را می بافد و آن ها را کاور می کند.

۶- خشکشویی انواع مبلمان : خشکشویی انواع مبلمان برای سالن های همایش ، سینما ها ، تئاتر و همینطور شست و شوی انواع مبل های اداری و مسکونی خارجی و ایرانی.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی در تجریش :

اگر در منطقه ی تجریش ساکن هستید شعبه ی الو قالیشویی یکی از قالیشویی های این منطقه است که آماده ی خدمت رسانی برای تمامی مردم شهر می باشد که دارای کادری حرفه ای می باشد و همینطور رعایت شئونات اسلامی را حفظ کرده و با آب پاک فرش های شما را شست و شو می دهد ، فرش های شما را به بهترین کیفیت و با موادی که سازگار با فرش باشند شست و شو می دهد و همچنین از زمان تحویل فرش ها به قالیشویی تا زمان تحویل گرفتن آن ها بیشتر از ۴۸ ساعت طول نمی کشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *