قالیشویی در اوین

قالیشویی در اوین


قالیشویی در اوین :

قالیشویی در اوین | همان‌ طور که می‌دانید فرش مانند لباس برای خانه‌های ما می‌ماند و توجه به نگهداری و شستشوی فرش‌ها امری مهم است. که شعبه الو قالیشویی در اوین میکوشد که این کار را به بهترین نحو انجام دهد. در گذشته در کارخانه‌های قالی‌شویی به دلیل نبود تکنولوژی و ماشین‌آلات صنعتی و پیشرفته افراد قالی‌های خود قالی‌ها را با آب و مواد شوینده قدیمی و با دست شست و شو می‌دادند اما امروزه با پیشرفت چشمگیر در تکنولوژی و اختراع دستگاه‌های صنعتی و پیشرفته برای شستشوی قالی‌ها، فرش‌ها را با ماشین‌های مخصوص شست و شو داده و آماده تحویل به مشتری می کند.

در این‌ جا می‌خواهیم به چندین نکته در مورد قالی‌شویی و روش‌های شستن قالی اشاره کنیم تا بتوانیم اطلاعات مورد نیاز و مناسب را در رابطه با شستشوی فرش‌ها به شما بدهیم. شما با سپردن فرش های خود به الو قالیشویی در اوین، می توانید از نگرانی های خود بکاهید.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

بهترین روش شستشوی فرش ها :

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین روش برای شست ‌وشوی فرش‌ها چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که شستشوی فرش ها با توجه به نوع فرش بسیار متفاوت و گسترده است برای مثال برای شستشوی فرش‌های ماشینی و موکت ها بهتر است که شما از دستگاه‌های قالی‌شویی استفاده کنید، زیرا هم از آسیب‌دیدگی بیش از اندازه به فرش جلوگیری میشود هم فرش فرش‌ها را به نحو احسن و بسیار تمیز و پاکیزه شسته میشوند.

اما برای شست‌وشوی فرش‌های دست‌باف بهتر است که متخصصین بسیار ماهر و زبده و با دقت بسیار بالایی فرش‌ها توسط دست و بدون استفاده از دستگاه های مکانیزه شسته شوند.

برای شستشوی فرش‌ها دستگاه‌های مختلفی اعم از نیمه اتوماتیک وتمام اتوماتیک وجود دارد. دستگاه‌های نیمه اتوماتیک توسط یک اپراتور که آن را هدایت می کند فرش را می‌شوید، اما در دستگاه‌های تمام اتوماتیک از صفر تا صد شست‌وشوی فرش‌ها توسط دستگاه انجام می شود.  که در شعبه الو قالیشویی در اوین، از هر دوی این دستگاه ها استفاده میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *