قالیشویی در الهیه

قالیشویی در الهیه

قالیشویی در الهیه


قالیشویی در الهیه :

قالیشویی در الهیه | نیاز به قالیشویی بخش انکار ناپذیر زندگی امروز است. شعبه قالیشویی الو قالیشویی در الهیه برای خدمات دهی به ساکنان این منطقه آماده است. اگر بخواهیم تعریفی برای قالی‌شویی در نظر بگیریم عبارت است از: لکه‌گیری، شستن، و غبارروبی از فرش با مواد شوینده باکیفیت و خشک کردن آنی آن که می‌تواند هم به‌ صورت دستی و هم به‌ صورت ماشینی انجام شود قالی‌شویی می‌گویم. همچنین شستشوی فرش به جنس آن و نوع تاروپود آن بستگی دارد‌.پ

تا چند سال پیش مردم فرش‌های خود را به‌صورت سنتی در حیاط خانه‌های خود یا پشت‌بام می‌شستند. که امروز معمولا این کار توسط قالی شویی معتبری مانند شعبه الو قالیشویی در الهیه انجام میشود. اما لازم به ذکر است که این شیوه هنوز هم در برخی مناطق رواج دارد در این نوع شستشو از آب و انواع مختلف شوینده‌های قابل دسترس مانند تاید و صابون و وسایلی مانند فرچه و بارو استفاده می شود. متاسفانه در این روش آب زیادی به هدر می‌رفت و همچنین انرژی بسیار زیادی برای انجام آن لازم بود.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی

برخی از فرش ها خیلی لطیف هستند و به خاطر جنس تار و پود شان باید با دست و با دقت بسیار بالایی شسته شوند. سپس استفاده از دستگاه های مکانیزه برای شستن آن‌ها به تاروپود آن‌ها آسیب زیادی وارد می‌کند. فرش هایی مثل فرش ابریشم از این دست فرش‌ها هستند و فرش ابریشم علاوه بر ظرافت در بافت و لطافت بسیار بالادارای قیمت بسیار بالایی است و برای شستن آن باید دقت بسیار زیادی به خرج داد. شعبه الو قالیشویی در الهیه وجه بسیاری به این نکته دارد.

مراحل شستشوی فرش عبارت است از:

غبارگیری اولیه، غبارگیری مکانیکی

غبارگیری بسیار عمیق

شستشوی فرش

خشک کردن فرش، و بازرسی

رفو و لکه گیری

در شعبه الو قالیشویی در الهیه این مراحل به نحو احسن و با دقت بسیار بالایی انجام میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *