قالیشویی در ازگل

قالیشویی در ازگل


قالیشویی در ازگل :

قالیشویی در ازگل | در زمان های گذشته وقتی وارد ماه اسفند می شدیم بوی عید به مشاممان می رسید و قالیچه ها و فرش های رنگی با طرح ها و مدل های مختلفی که توسط افراد منزل ها شسته شده و بر پشت بوم ها آویزان بود خبر از شروع سال نو را به انسان ها میداد. در گذشته خانم های خانه دار به اینکه فرش توسط خودشان شسته شود اهمیت زیادی می دادند و فرش ها ، موکت ها و قالی های منزل را با کمک افراد منزل در حیاط و یا پشت بوم خانه شست و شو میدادند اما اکنون دیگر این روش های سنتی و قدیمی کاربرد زیادی ندارند و اکثر افراد به دلیل صرفه جویی در وقت و یا پر مشغله بودن فرش های خود را به قالیشویی های مختلفی که در محلشان وجود دارد تحویل می دهند.

از جمله وظایف یک قالیشویی خوب :

۱- اولین وظیفه ی یک قالیشویی مناسب و وظیفه شناس این است که فرش را با توجه به نوع آن یعنی دستبافت یا ماشینی بودنش شست و شو دهد زیرا روش شست و شوی فرش دستبافت با فرش ماشینی متفاوت است و در فرش دستبافت با توجه به نوع تار و پود آن و امکان رنگ پس دادن یا ندادن فرش روش شست و شو متفاوت است .

۲- فرش دستبافت با استفاده از مواد گیاهی مخصوص شست و شو داده می شود.

۳- در قبال شما موظف است و وظیفه دارد فرش را همانگونه که سالم تحویل گرفته است سالم و بدون پارگی یا حتی بدون هیچ پرزی تحویل دهد.

۴- زمان تماس گرفتن با قالیشویی تا زمان تحویل گرفتن فرش ها به صورت شسته شده بیشتر از ۴۸ ساعت طول نمی کشد.

۵- فرش ها به صورت لول شده برده و به صورت لول شده و کاور شده تحویل داده می شوند.

۶- فرش ها ، قالی ها و… با استفاده از آب پاک و رعایت شئونات اسلامی شسته می شوند. اگر ساکن منطقه ی ازگل هستید و به دنبال یک قالیشویی مناسب می گردید شعبه ی الو قالیشویی با کادری مجرب و حرفه ای در خدمت شما است.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی در ازگل :

۱- شست و شوی انواع فرش های ماشینی
۲- شست و شوی انواع فرش های دستبافت با مواد شوینده ی متناسب
۳- شست و شوی تابلو فرش های ارزشمند و گران قیمت
۴- رفوگری و ترمیم فرش ها و…

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *