قالیشویی در آریاشهر

قالیشویی در آریاشهر


 قالیشویی در آریاشهر :

در این مقاله قصد بررسی معتبرترین قالیشویی آریاشهر را داریم. بدین منظور باید بدانیم چه خدماتی در قالیشویی آریاشهر ارئه می‌شود؟ همچنین پس از آن باید بدانیم قالیشویی در آریاشهر دارای چه مشخصاتی است که به عنوان معتبرترین قالیشویی در تهران شناخته می‌شود؟ با ما باشید.

خانواده‌هایی که در منزل خود کودک دارند، می‌دانند تمیز نگه داشتن فرش‌ها کار بسیار سختی است. هغل کودکان به خصوص زمانی که نوپا می‌شوند، قصد کشف دنیای اطراف خود را دارند و به همین دلیل ممکن است با لکه‌های زیادی بر روی فرش خود مواجه شوید. در این حال راه حل چیست؟

خیلی از خانواده‌ها به سراغ تمیزی فرش با شامپو فرش و کمی آب می‌روند، اما نتیجه مورد نظر خود را نمی‌گیرند! این افراد در مرحله بعد به سراغ تماس با مجموعه الو قالیشویی به عنوان معتبرترین قالیشویی آریاشهر می‌روند. قالیشویی در آریاشهر با استفاده از جدیدترین روش‌های شستشو و بروزترین دستگاه‌ها بهترین نتیجه را برای شما عزیزان رقم خواهد زد.

پرسنل الو قالیشویی مجموعه‌ای متشکل از جوانان کوشا و با انگیزه هستند که پس از طی کردن دوره‌های آموزشی فراوان، مجوز حضور در قالیشویی در آریاشهر را گرفته‌اند. پرسنل مجموعه مهارت و تخصص زیادی در انواع خدمات قالیشویی کسب کرده‌اند و با وجود جوان بودن هر کدام حداقل ۵ سال سابقه کار دارند. الو قالیشویی خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات عبارت اند از:

 قالیشویی یا همان شستشوی قالی و فرش
 مبل‌شویی
 شستشوی انواع تشک خوشخواب
 ترمیم و رفوگری به همراه عملیات دیگری در این زمینه مانند شیرازه بافی و ریشه زنی
 رنگ‌برداری

در صورتی که پرسنل حاضر در یک قالیشویی از توانایی و تخصص لازم برای ارائه فعالیت‌های ذکر شده، برخوردار نباشند، نتیجه کار باب میل مشتری نخواهد بود. پرسنل الو قالیشویی دارای مهارت بسیار بالایی در ارائه انواع خدمات می‌باشند از جمله عملیات رفوگری. این مورد به مانند یک معجزه در دنیای قالی و فرش‌ها به شمار می‌آید. با استفاده از رفوگری می‌توان به فرش‌های آسیب دیده و حتی سوخته ار ترکیب کرد.

راه های ثبت سفارش در تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۴۴۴۰۳۴۱۱
۴۴۷۰۶۱۴۲

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

روش کار در قالیشویی آریاشهر :

در مجموعه الو قالیشویی به عنوان بهترین قالیشویی آریاشهر روش کاری به صورت زیر می‌باشد:

• استفاده از بروزترین تجهیزات
• شستشوی انواع فرش و قالی با دستگاه‌های تمام اتوماتیک
• استفاده از مواد شوینده درجه ۱
• استفاده از مواد شوینده گیاهی و غیر مضر برای محیط زیست و طبیعت
• محیط اختصاصی برای شستشوی فرش‌ها
• محیط اختصاصی برای خشک کردن و آبگیری کردن کامل فرش‌ها
• استفاده از کاورهای مخصوص پس از شستشوی فرش‌ها

امیدواریم با یک بار استفاده از خدمات قالیشویی در آریاشهر یا همان الو قالیشویی، مشتری دائمی این مرکز شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *