قالیشویی در محمودیه

قالیشویی در محمودیه

قالیشویی در محمودیه


قالیشویی محمودیه :

قالیشویی در محمودیه | از آنجایی که نظافت منزل و وسیله ی داخل منزل اهمیت بسیاری دارند پس باید به شست و شو و نظافت فرش ها یکی از وسایل منزل حساب می شوند اهمیت زیادی داد. در قدیم و زمان های گذشته وقتی وارد فصل بهار می شدیم خانم های خانه دار کم کم شروع به خانه تکانی می کردند که یکی از قسمت های خانه تکانی شست و شوی فرش ها بود که با کمک اعضای خانواده و یا حتی افراد فامیل این کار را انجام می دادند به گونه ای که فرش ها را در پشت بوم خانه و یا حیاط پهن کرده و شروع به شستن آن ها می کردند.

بنابراین وقتی وارد این فصل می شدیم فرش های مختلف با رنگ ها و طرح های گوناگونی می دیدیم که از دیوار خانه ها و پشت بوم آن ها آویزان بود و هرچه به سال نو نزدیک تر می شدیم تعداد این فرش های آویزان شده بالا تر می رفت. با گذشت زمان مردم متوجه شدند این روش شست و شو روش مناسبی نمی باشد زیرا هم بسیار خسته کننده است ، هم باعث مصرف زیاد آب می شود و هم فرش های دستبافت در این روش رنگ پس می دهند و کیفیت آن ها پایین می آید اما قالیشویی های مختلف از جمله قالیشویی محمودیه این کار را برای مردم آسان کرده است.

با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های مختلف کارخانه ها یا کارگاه های قالیشویی پیشرفت زیادی کردند و مردم فرش ها و قالی های خود را برای شست و شو به قالیشویی ها سپردند که این انتخاب بسیار عاقلانه و بهتر می باشد. شعبه ی الو قالیشویی در منطقه ی محمودیه نیز یک قالیشویی مجهز است که آماده ی خدمت رسانی به مردم می باشد. قالیشویی محمودیه با ارائه ی خدمات گوناگون یکی از معروف ترین قالیشویی ها در منطقه ی خود است.

در همه جای دنیا قالیشویی های بسیاری وجود دارند که به بهترین نحو فرش ها را شست و شو می دهند که قالیشویی محمودیه یکی از آن ها می باشد. سپردن فرش ها برای شست و شو به قالیشویی محمودیه به این منظور بهتر است که :

۱- فرش ها را جداگانه و با توجه به نوع آن ها یعنی ماشینی یا دستبافت بودنشان شست و شو می دهند.

۲- فرش های دستبافت را با توجه به نوع آن ها برای اینکه رنگ پس ندهد با روش های مخصوص و مواد شوینده ی گیاهی شست و شو می دهند.

۳- شست و شو از طریق دستگاه های اتوماتیک انجام می گیرد و فرش با کیفیت و دقت بهتری شسته می شود و ….

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

خدمات قالیشویی محمودیه :

۱- ریشه بافی برای انواع فرش های طبیعی

۲- رفوگری و ترمیم فرش

۳- پرده شویی

۴- مبلشویی و خشکشویی انواع مبلمان

۵- موکت شویی و… می باشد بنابراین می توانید با اطمینان فرش های خود را به قالیشویی محمودیه بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *