قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد


قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد | در گذشته صنف قالیشویان یک صنف و گروه کوچک بوده و هیچ‌گونه حس رقابتی در میان این صف دیده نمی‌شد. اما با گذشت زمان و پیشرفت در زمینه‌های اقتصادی و صنعتی و همچنین گسترش شهرنشینی و آپارتمان‌نشینی و کمبود وقت و آب باعث شد که این قالیشویی ها در راه پیشرفت قدم بزرگی بردارند. شعبه الو قالیشویی در سعادت آباد، از این دست قالیشویی ها است.

امروزه قالی‌شویی به یک صنعت مدرن و پرطرف‌دار تبدیل شده است. امروزه، قالی شویان رقبای اصلی و خطرناکی برای همدیگر محسوب می شود مراکز قالی‌شویی سعی دارند که با ارائه خدمات متفاوت‌تر و بهتر مشتریان را به سمت خودشان جذب کند. این‌گونه خدمات باعث می‌شود که شما با اطمینان خاطر بیشتر و همچنین رضایت خاطر بیشتر فرش خود را به این قالیشویی‌ها بسپارید در ادامه چند نمونه از اقدامات رقابتی این قالی‌شویی‌ها را باهم بررسی خواهیم کرد.

شعبه الو قالیشویی در سعادت آباد، سعی دارد این اقدامات را انجام دهد.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

اقدامات رقابتی در میان قالیشویان :

همان‌طور که اشاره کردیم این روزها حس رقابت میان صنف قالیشویان بیشتر شده است و اکثر مراکز قالیشویی سعی دارند که با ارائه خدمات منحصربه‌فردتر و کاربردی‌تر مشتری‌ها را به سمت خود متمایل سازند، در گذشته یکی از اصلی ترین و عمده‌ترین مشکلات حمل‌ونقل فرش‌ها به قالیشویی‌ها بود امروز قالیشویان خودشان فرش‌ها را از منزل شما تحویل می‌گیرند و به صورت لول شده به قالیشویی می‌برد و هنگام تحویل، خودشان فرش‌ها را تا منزل شما می آورد همچنین این کار در گذشته توسط خود خانواده‌ها انجام میشد، که تجربه و تخصص خاصی در زمینه حمل فرش نداشتند، و باعث آسیب‌دیدگی فرش میشدند.

اما قالیشویی‌ها با تخصص در این زمینه از این اتفاق جلوگیری می‌کند. همچنین امروز اموری مانند پهن کردن و چیدن فرش و نیز توسط قالیشویان انجام مشود، که باعث شده بسیاری از مشتریان به این صنف روی بیاورند. خدمت دیگری که قالی‌شویی ها ارائه می کنند چرم دوزی دور فرش است. این کار نه‌تنها باعث طول عمر فرش و زیبایی آن می‌شود بلکه باعث می‌شود که روی سطوح صاف فرش شما سر نخورد و هم چنین جلوه زیبایی به منزل شما می دهد.

شعبه الو قالیشویی در سعادت آباد؛ همه این اقدامات را با دقت هر چه تمام تر انجام میدهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *