قالیشویی در درکه

قالیشویی در درکه


قالیشویی در درکه :

قالیشویی در درکه | قالیشویی یکی از نهادهای مهم و مؤثر در پاکیزگی است زیرا فرش و قالیچه یکی از اعضای مهم هر خانه‌ای است که علاوه بر زیبایی، تمیزی آن نیز تاثیر مضاعفی بر زیبایی خانه دارد. شعبه الو قالیشویی در درکه، از خدمات رسانی با کیفیت و با توجهی برخوردار است.

قالی‌شویی‌ها مراکزی هستند که برای خدمات‌رسانی به مشتریانی که قصد شستشو و تمیز کردن فرش‌های خود را دارند تاسیس شده اند. پس نتیجه انتخاب یک قالیشویی مناسب امری بسیار مهم است.

درگذشته شستن فرش در حیاط خانه‌های و یا پشت‌بام‌ها و با مواد شوینده ای بود که معمولا برای شستشوی سطوح دیگر استفاده می‌شد که برای شستن فرش نیز از همان مواد شوینده استفاده می‌کردند که این مواد شوینده علاوه بر آسیب زیادی که به فرش‌ها وارد می‌کردند گاهاً فرش را تمیز نمی‌کردند و باعث باقی ماندن و ثابت شدن لکه‌ها روی فرش هم میشدند.

شعبه الو قالیشویی در درکه این مشکلات را حل کرد است.

راه های ثبت سفارش در غرب تهران

سفارش آنلاین و دریافت تخفیف ویژه

۰۲۱۱۷۶۲

۰۲۱۲۲۲۲۵۳۱۴

۰۲۱۴۴۴۰۳۴۱۱

۲۰ خط ویژه در سراسر تهران، تماس فوری با لمس شماره

اهمیت انتخاب قالیشویی معتبر :

شما برای انتخاب یک قالیشویی معتبر و قابل اعتماد باید به نکات مهمی توجه نمایید تا فرش و قالیچه خود را با خیال آسوده و راحت به آن‌ها بسپارید. در مراکز معتبر شستشوی فرش از مواد شوینده مناسب و باکیفیت استفاده می‌شود و مواد شوینده برای انواع فرش اعم از دستباف یا ماشینی انواع موکت و مبلمان با هم متفاوت است؛ همچنین شیوه شستن فرش‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

فرش‌های دست‌بافت به دلیل نوع بافت و الیاف مورد استفاده در آن‌ها ممکن است باعث رنگ دهی شود پس تخصص در این زمینه امری مهم است‌. نکته دیگر قابل توجه این است که قالیشویی های دارای مجوز کار هستند می توانند مورد اطمینان باشد زیرا این‌گونه قالیشویی‌ها از روش‌های اصولی و مورد اطمینان برای شستن فرش‌ها استفاده می‌کنند.

هزینه شستشوی فرش عموماً براساس متر مربع است که این قیمت هر ساله توسط اتحادیه قالیشویان اعلام می‌شود و قالیشویی های معتبر از این تعرفه برای شستن قالی های شما استفاده می‌کنند. شعبه الو قالیشویی در درکه این ویژگی ها را داراست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *